Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Antiszociális kutyával tapaszt...

Antiszociális kutyával tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szóval: van egy 1 éves kutyám.. mivel falun lakom, keveset tudtam vinni városba amikor kölyök volt, így nem szokott hozzá a kutyákhoz, emberekhez, amit utólag nagyon bánok. Tudom, erről én tehetek, nem kell a kioktatás..nos, azt szeretném kérdezni, hogy segíteni fog-e a kutyasuli rajta, mert szeptemberben szeretném vinni ahol a problémás kutyákkal foglalkoznak.. esetleg valakinek ilyesmivel tapasztalata? előre is köszönöm.

2017. aug. 12. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekünk antiszoc menhelyesünk volt, minden zajtól félt, kutyákat nagy ívben kerülte, emberekkel bizalmatlan volt. Az utcán elég volt ha elment mellette egy autó, már húzott beljebb, a fal felé.

Tükörsulit jártunk ki vele, alap és középfokot is, bár utóbbin megbukott, de gyönyörűen helyrehozta a szocializációs része. A bizalmatlansága megmaradt, azt nem tudtuk teljes mértékben kiszedni belőle, de így is gyönyörűen rendbe jött.

2017. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, előtte az élet, persze, hogy segíteni fog!
2017. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gratulálok hozzá! igen, nálunk is hasonló a helyzet.. pl.nem hagyja magát megsimogatni, inkább elbújik, a kutyákkal viszont nincs kibékülve, csak azokkal van jóban akiket ismer
2017. aug. 12. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy segíteni fog. 1 évesen még szinte kölyök, még nem vagytok lekésve semmiről.
2017. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet utólag szocializálni egy kutyát, csak nem könnyű. De a kutyasuli mindenképp segíthet, én is a tükörmódszert tudom ajánlani.
2017. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, akkor van remény :)
2017. aug. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!