Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 4-5 hónapos kölyök kutyák...

A 4-5 hónapos kölyök kutyák még a kutyaoviba valóak?

Figyelt kérdés
Van egy 4 és fél hónapos kölyök mudim. Van tapasztalatom kutyákkal, mert már több is volt, viszont mindet otthon neveltem, így hát nincs tapasztalatom a kutyaiskolákkal. Nem gondolom, hogy ne tudnám őt is helyesen nevelni szakszerű segítség nélkül, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen a kutyaiskola. Biztosan jó közös időtöltés.
2017. aug. 13. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hajrá, mert szerintem ártani nem tudsz, viszont úgy a kutyunak, mint neked is: hasznos és tartalmas időtöltés ! Mindketten további "tapasztalatra" tesztek szert, tanultok , barátokat szereztek.

Mindennel, ami SZAK-szerű, illetve SZAKembert kívánó feladat, bizonyos szempontból fenntartásokkal viseltetem, hiszen néha egy-egy szakember nagyobb kárt képes előidézni, mint tenné azt egy-egy "képzetlen" laikus. Viszont te neveltél kutyust és -feltételezem- meg voltál elégedve mindazzal, amit a kutyusod "tudott", nem vagy már tanácstalan, nem fogadsz bármi véleményt kritikátlanul. Szerintem rosszat tenni nem tudsz, elvégre mindketten olyan közegben lennétek, ami közel áll hozzátok. Kutyu is "lefáradna", te is gyűjthetnél további tapasztalatot... Talán agilytire is lehetne vinni, hiszen a mozgásigényük óriási. De a kutyaiskola az időtök értelmes eltöltésére mindenképpen tanulságos lenne.

Szerintem minimum egy próbát megér.

2017. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!