Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Happy Dog 2 fázisú kölyök...

A Happy Dog 2 fázisú kölyök tápjairól mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Állatorvosunk javasolta, nehogy túl gyorsan nőjjön a moszkvai őrkutyám. Szerinte ez az egyik legjobb kölyköknek való táp, mert van Baby & Junior változata is, egy másfél évesnek teljesen mások az igényei, mint egy 3 hónaposnak. Azt is mondta, hogy a Royal Canint kerüljük, mert a nagytestű kölyköknek nem tesz jót a sok fehérje. A kutya jelenleg 5 hónapos és Happy Dog Maxi Babyt eszik. Egyelőre szépen fejlődik, mozgékony, mindig ráveti magát a tápra. Igaza van a dokinak? Érdemes ráhallgatni? Maradjunk a Happy Dognál?

2017. aug. 11. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én felnőtt kutyákat etettem/etetek ezzel a márkával, a supreme vonallal és maximálisan bevált. Szomszédom is ezzel etet, ő is meg van elégedve, mindkét kölyök kutyája szépen fejlődött.



Szerintem ha szépen fejlődik a kutyád, nyugodtan maradj ennél a márkánál.



Egyik barátnőm pl. Acanával etette a kölyök kutyáját, sokkal nagyobbra nyúlt, mint az alomtársai.

2017. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!