Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány, németjuhászkutyának...

Lány, németjuhászkutyának valami jó név?

Figyelt kérdés
Hellosztok, ma reggel kaptam egy 6 hetes németjuhász kutyát, unokatestvéreméktől, lány. Tudnátok jó nevemet ajánlani?
2010. máj. 24. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza! 8 hetes koráig az anyja mellett a helye. Lehet hogy már tud enni de ebben a 2 hétben tanulná meg az anyjától hogy mit szabad és mit nem. Amikor játszik a tesóival akkor tudja meg mennyire szabad harapnia. Ez így nagyon nem jó. Mivel az uncsitesódtól kaptad vissza tudod vinni. Én ezt tenném. Mert ez jó a kiskutyának. És most mondhatod hogy nem a kérdésre válaszoltam de nem érdekel.
2010. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Pacsukó, Lary, Rubin
2010. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Éva
2010. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az 1.-nek teljesen igaza van. és én már láttam olyan kiskutyust aki még 9 hetesen is szopott és hidd el úgy egézségesebb a kutyus is. megtanulja az alap dolgokat a testvéreitől és az anyjától is. emígy én alány németjuhásznak én Gina, Héra, Layla, Amy( ejmi) , Emily, LAra, Lana, BElla esetleg Tasha nevek közül választanék.
2010. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Missy, Trixi, Mixy, Lara, Trudi, Helga, Szonja, Holly


Én beversenyeztett, törzskönyves szülőktől vettem kutyát tenyésztőtől és nekem is ideadta hat hetesen. Kutyám hét éves, imádom :))

2010. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó ez a honlap is, innen biztosan tudsz választani. www.kutyakozmetikus.hu/kutyanevnapok

Itt ABC-rendben vannak, a névnappal együtt.

2010. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lola:)
2010. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lédi .Koni.
2010. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2010. máj. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!