Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jövőre szeretnék kapni egy...

Jövőre szeretnék kapni egy kutyát. Olyat ami kistesű és kertben tartandó. Shiba Inu-t megéri venni? Mekkora kennel kellene neki?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 16:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
#24: Hat ez jo nagy baromsag es sulyos altalanositas. Kb. minden kutya boldog ha csovalja a farkat. Velem is jon a kutyam a lakasban (is), es igazi omega jellem egy csunya nezesre is eldobja magat kb.
2017. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség. Az enyém is követ, pedig én vagyok a főnök.
2017. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

A fajtisztamániákusoknak egy idézet:


"A keverék kutyákról – és a keverék itt nemcsak a vizsgált ebre, hanem legalább egy-két felmenőjére vonatkozik – korábban megállapították, hogy egészségük jobb, várható átlagos élettartamuk magasabb, minta a fajtatisztáké. Ez annak köszönhető, hogy mentesek a sok fajtára jellemző, tipikusnak nevezhető betegségektől, magyarul a beltenyészet ártalmaitól. Egyfajta természetes szelekcióról van szó, hiszen az utcán csak az erősebb, az életrevalóbb szaporodhat, adhatja tovább génjeit."


[link]

2017. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
24.hu mint állatorvosi szaklap. Ezen jót nevettem. :D
2017. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A 24.hu Az ELTE Etológiai Tanszékéről idéz és meghivatkoz Egy PlosOne cikket az USA Tudományos akadémiaájának lapja. Ez azért nem rossz. Még ha a mocsárban is nő, a virág szép.
2017. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ahogy ezek a bulvár lapok képesek (át)értelmezni tudományos cikkeket... Inkább hagyjuk.
2017. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!