Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelő kutyával hogy etikus?

Tüzelő kutyával hogy etikus?

Figyelt kérdés

Tüzel a kutyusom, és a nap nagyobb részében az udvarban fárasztom, bombabiztos kerítés mögött hogy véletlenül se történhessen baleset. A kérdésem a sétákra terjed ki. Semmilyen kellemetlenséget se szeretnék senkinek okozni, így igyekszem minimalizálni a séták számát, de már pár nap után is látom rajta hogy hiányolja a sétálást.

Akinek van hasonlóban tapasztalata elmondaná hogy hogyan oldja meg az ilyesmit? Vannak kihalt határszélek ahol nem jár más, oda szoktam kivinni, de előtte mindig vihettem magamba a városba is sétálni. Most nem etikus a városban sétáltatni? (Úgy hogy kocsival viszem be és hozom haza, hogy "ne vezessen hazáig a szagcsík".)



2017. aug. 15. 22:53
 1/5 anonim válasza:
63%
Ha ennyire parázol ivartalanítsd! Nem fáj neki meg semmi...A mi kutyusunk is ivartalanitott...sokkal egyszerűbb és kényelmesebb hidd el! Sok szerencsét ;)
2017. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem akarod akkor vidd elhagyatott helyre és maradj ott vele sokáig amíg csak bírod...1. vagyok
2017. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
A szomszédom éjfélkor szokott járni sétálni ilyenkor, agyrém :)
2017. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ivartalanítás sajnos kizárva mert nem altatható. :(

Zavarni nem szeretném vele a környezetem, ezért viszem most kihalt helyekre, de nagyon emberszerető kutyus és szeret a városba sétálni. Ráadásul pont az állatorvos is esedékes lenne egy zsírcsomó felnyitása miatt ami mindig feltelik, de állatorvoshoz se túl etikus vinni ilyenkor, nem?

2017. aug. 16. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Tüzelőbugyi és aludjon bent a házba pl az előszobába egy vastag kutyafekhelyen nehogy felfázzon ha eseteg ha járólapod van
2017. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!