Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky baba kutyus, hogyan...

Husky baba kutyus, hogyan neveljem helysen kis kortól kezdve?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztuk el a 8 hetes szibériai husky babánkat nagyon fontos hogy már kezdetektől fogva jól neveljem mivel nem szeretnék egy rossz csontot. Hogy szoktassam le arról hogy mindet rágjon meg azt sem szeretném ha késöbbiekben vonyítana és hisz mert a szomszédok nem örülnének.tényleg igaz hogy rossz kutyusok és nagyon nehéz őket nevelni ? Utána olvasgattam már a vétel után és teljesen elszontyolódtam hogy nem fogom tudni megnevelni.

2017. aug. 16. 06:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát te most aztán jól belenyúltál. Egy felelősségteljes kutyatartó már hetekkel azelőtt tájékozódik a fajtáról, hogy kiválasztaná honnan veszi meg. Én is épp husky vételére készülök, folyamatosan olvasgatok mindent róla, könyvek, tapasztalatok, blogok, bármi, amit találok. Már készen állok, a napi rutin is ki van alakítva, hogy s mint lesz a mozgás, tanítás. Túrázni viszem majd hétvégente, hétköznap futás, feladatok, tanulás. Még az eü sétája is minimum fél órás lesz, ha nem több. Hobbifutó voltam régen, most ismét elkezdem és jönni fog velem szépen minden nap. Ha lefárasztod, kielégíted az igényeit, nem fog vonyítani és szökni sem. Rombolni is akkor rombol, ha unatkozik, kidurran az energiától.Volt egy ismerősöm, aki szintén úgy kezdte mint te, a husky szép tök jó, különleges. Aha. Vettek is egyet panelba, idő közben, ahogy nőtt, rájött az anyuka, hogy ez így nem pálya fiam, nem kell ide egy ekkora kutya meg amúgyis ő le nem viszi reggelente. Így történt, hogy szegény kutya napi egyszer volt sétáltatva, mert a gazdája középsulis volt, a család többi tagja meg hánehogymáénvigyemle. Aztán elpaterolták onnan. Teszem hozzá én is panelban lakom, kövezzetek meg, de nekem rengeteg időm van vele foglalkozni és nagyon szeretek sportolni, a lakásban tartózkodni nem is szeretek nagyon. Novembertől pedig költözködés kertes házba, de ott ugyanúgy bejöhet majd szabadon és ugyanaz marad a napi rutin is :) Remélem, a te kutyád nem úgy fog járni, mint a fentebb említett ismerősömé.
2017. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!