Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyámnak?

Lehet valami baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Egyszer megnyomtam a kutyám hasát és kemény volt neki. Utólag kiderült, hogy egyfajta liszt miatt volt amit evett, de azóta is folyamatosan nyomkodom neki naponta többször, hogy nem-e fáj neki. Most valamelyik nap már elkezdett ram morogni amikor megnyomtam neki és meg is kapta az ujjamat. Lehet, hogy esetleg fáj a hasa? Vagy már unja, hogy állandóan piszkálom? Amúgy nagyon jó kedve és étvágya is van, sokat futkározik és egyaltalán mem úgy nez ki mint akinek fája bármi is. Szerintetek?
2017. aug. 19. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja. Ha fáj egy kutya hasa, az látszik a viselkedésén. Max. nevelési probléma van vele, ha megkapta a kezedet.
2017. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az van vele tuti mert én ha bármi rosszat csinált nem csaptam a fenekére csak annyit mondtam neki maximum, hogy nem szabad. Szeretettel "neveltem" ki volt és van nyalva a feneke és ezt sajnos elrontottam. Meg a fajtája csivava és szerintem ebből adódóan is harciasabb.
2017. aug. 19. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hülyeség, hogy a csivavák harciasabbak. Azért tűnnek agresszívnek, mert általában neveletlenek. Ismerek 5 csivavát, abból 1 van, amelyik problémás, a másik 4 elképesztően jó fej. Szót fogad, jól szocializált, nem ugatnak feleslegesen...

Nem is értem, hogy miért gondolják az emberek, hogy más a kistestű. Azért mert egy nagytestű nagyot harap, a kicsi meg veszélytelen, ezért azt már nem kell nevelni?

A kutya életét nehezíti meg, ha elkényeztetik. Nem tekint falkavezérnek, innentől simán meg meri tenni, hogy feléd kap. Viszont sosem késő elkezdeni a kutyát új szabályok szerint nevelni, szóval hajrá ;)

De hogy a kérdésre is válaszoljak...mit kap enni?

2017. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csirke húst szokott kapni meg N&D szaraztápot kapott legutóbb előtte Royal Canint. De a száraztápból keveset eszik. Szokott kapni havonta 1-2 alkalommal csirkemájat, ezenkívül sárgarépa szeleteket, sajtot, ha olyan kedve van megeszik apróbb darab dinnye szeleteket is. Szokott kapni marhahusit és sertés husit. Ezeket is havonta 1-2 alkalommal kap. Ja meg szoktam neki adni füstölt csirkemell sonkát és párizsit is.
2017. aug. 19. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ez így elég vegyes... Próbáld meg egy picit tudatosabban etetni. Nyers etetésen nem gondolkoztál?
2017. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Soha nem adtam neki nyers húst és nem is szeretnék.
2017. aug. 19. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, unja, hogy állandóan piszkálod! Miért nyomkodod a hasát??? Neked jól esne, ha naponta - akár többször - nyomkodnák a hasadat? Hagyd békén, hidd el ha fájdalma lenne, azt észrevennéd a viselkedésén!
2017. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért nem hagyod békén a kutyát? még szép hogy megkapja az ujjadat és morog rád hát piszkálod és ez tök idegesítő lehet!!!
2017. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!