Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láb melletti séta?

Láb melletti séta?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos Akita labrador keverék kan kiskutyám !! Nagyom sokmindent meg tanítottam neki ( Ül, Fekszik, Marad, Hozzám, pacsi, forog, piti, helyedre, gurul) De a láb melletti sétálnak nem tudom hogy álljak neki! Valaki le tudná írni részletesen? Válaszokat előre is köszönöm!

2017. aug. 21. 22:31
 1/2 anonim válasza:
Nekem valami kereverék kiskutyám van. Szinte ugyan ezeket tudja. Most én is a láb melletti sétával próbálkozok. Hát lehet hogy van 1 tippem de nem garantálok semmit sem. Vegyél a kezedbe egy olyan dolgot amit nagyon szeret. Pl:. csont, játok stb... És azt fogd a kezedben majd elkezd melletted sétálni. Sokszor csináld meg ezt vele és egyszer majd hozzáfog szokni hogy melletted lépked. Amikor már normálisan sétál melletted hogy a kezedben van az a dolog,utána próbáld meg úgy hogy nincs nálad.. De neten szerintem értelmesebb dolgokat találsz mint az általam leírt :D Sok szerencsét. Remélem azért valamit tudtam segíteni.
2017. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van kettő lehetőség....az eggyik hogy veszel jutalmofalatot a kezedbe es eléd tartod hogy melléd jojjon oda adod neki a falatot majd mondod neki hogy láb mellett ezt folyamatosan es mindig egyre elobb mondod hogy lab mellett es utana voala....ha nem mukodik...egy rövid porazzal mesz vele és ha távolodik apro huzásokkal (nem erösen) oda huzod majd igy is mondod neki elobb hogy lab mellett igy
2017. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!