Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy nagyob testü kutya...

Ha egy nagyob testü kutya párzik véletlen (pl át szökik) a csivavatacsi keverékkel akkor belehal a fialásba?

Figyelt kérdés
Tehát a csivavatacsi a szuka, mi történne olyankor, ha pl egy közepes testü kutya rá mászik? Nem tudná megszülni őket? Miért? Tul nagyok?

2017. aug. 23. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Vidd el a csivavatacsi keverékedet az állatorvoshoz egy ivartalanítási időpontra, kiszedi a kölyköket méhestül mindenestül. Ha már voltál olyan felelőtlen hogy eddig nem ivartalanítottad és tüzelés alatt sem zártad el megfelelően, akkor ez a legjobb amit most már tehetsz, ha nem szeretnéd hogy belepusztuljon az ellésbe.
2017. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Szinte 100%, hogy nem tudná kihordani, vagy belehalna a szülésbe.

Ivartalaníttasd minél hamarabb!!

2017. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem viszem ivartalaníttatni mivel nem az én kutyám. Csak Kíváncsi lettem volna, hogy ilyen esetben mi történik.
2017. aug. 23. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Akkor a válaszod is ott van: igen belepusztul.
2017. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Akkor a gazdájának mondd meg, hogy vigye ivartalaníttatni minél hamarabb, ha nem akarja, hogy a kutya kínok között haljon meg a kölykeivel együtt.
2017. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2%
Ha valamit nem tudtok, akkor ne írjatok hülyeséget. Ki tudná hordani, elléskor sem lenne baj a méretekkel, születés után hetekkel fognak jelentősen nagyobbat nőni. Ilyenkor a magzatok az anya méretéhez "alkalmazkodnak", az anyai hatás érvényesül
2017. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Te sem hallottál még téraránytalanságrol, kedves utolso :), ami embereknél is fatális.
2017. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan az állatorvosuk mondta, mert kiváncsi voltam és rákérdeztem. A kutya nem ember, a kutyafajták méretei között hatalmas különbségek vannak, pont ezért fejlődnek a magzatok olyan méretűre, hogy elférjenek és világra lehessen őket hozni
2017. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor sincs probléma, ha pl egy szuka tacskót egy kan labi termékenyít meg. Ettől függetlenűl én is az ivartalanítást ajánlom, ne szaporítsunk, nem kell több utcára dobott kiskutya
2017. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!