Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok pár jellemzőt a...

Írnátok pár jellemzőt a németjuhász rottweiler keverék kutyáról?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a német juhásznak és a rottweilernek. Írd fel a két fajta tulajdonságait papírfecnikre és random húzd ki őket egy kalapból. Máris választ kaptál a kérdésedre.
2017. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt!

Imádtam, imádtam, imádtam!:)

11 évig volt a barátom, a világ legjámborabb, legintelligensebb, legnyugodtabb társa volt.

Egy gazdás, hűséges, okos, jóindulatú kutya volt.

Szelíd, de következetes nevelést kapott, soha nem volt vele semmi probléma.

Teljes biztonságban éreztem magam mellette, az utolsó leheletéig megvédett volna bárkitől.

Soha többet nem lesz ilyen tökéletes kutyám.

A szelíd nevelést azért említem, mert agresszióra agresszióval válaszol, hamar el lehet vadítani és nem felejt!

3 hónaposan került hozzám egy baromtól, akit élete végéig gyűlölt és ha tehette volna, megölte volna simán, mert hatalmas lett, 60kg izom volt az egész kutya.

Viszont a kisgyerekeket valamiért utálta, de szerencsére az nem volt nálunk.

Sajnos egyébként makkegészségesen halt meg 11 évesen, mert a csípőízületi diszpláziája miatt már nem tudott felállni.

2017. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy mamámnak nagyon engedelmes volt, jó házörző és esténként behajtotta jószagot az ólba.
2017. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!