Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka és kan kutya összeszokta...

Szuka és kan kutya összeszoktatás hogy ment nálatok?

Figyelt kérdés
7 hónapja fogadtam örökbe egy kan kutyust 1 éves és most jött el az ideje hogy legyen mellé egy lány is :) nem szaporítás céljából persze lassan csak fél kan lesz..csak érdekelne hogy aki hassonló cipőben jár mire számíthatok mit ne tegyek illetve mit tegyek :) előre is köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 24. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően a kanok nem bántják a szukát, persze mindig an egy kis kezdeti csörte, hogy ki is a főnök.

Az a gond ha két fehérnép van.

Én összeengedem őket miközben kint vagyok és figyelem őket. Lehet nekem van ilyen kutyám de csak megszaglássza követgeti őt és keménykedik csak. Aztán nem is foglalkozik vele.

2017. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen csak neki volt egy idő borzasztó dominancia korszaka :/ és nem szeretném ha ez akkor csappna ki ha mondjuk senki sincs otthon.. erre lát valaki nagyobb esélyt aki járt ilyen cipőben?
2017. aug. 25. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok helyen megengedik menhelyeken, hogy elvidd a saját kutyádat és kiderül, miként fogadja a másikat.
2017. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!