Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Vigyem menhelyre?

Mit csináljak? Vigyem menhelyre?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Irtam ki egy kérdést hogy találtam egy kóbor kiskutyát de nem tarthatom meg mert az egyik kutyám nem jön ki vele és a szüleim nem engedik igy is van 3 kutyánk vele eggyűtt négy.Szombatig kaptam időt hátha valaki elviszi volt jelentkező de ott a pár egyik tagja nem engedte.Apukám azt mondta legkésőbb hétfőig maradhat itt.Kedden találtam azóta itt van.De az első nap bele szerettem és annyira ragaszkodó és szeretetteljes.Nincs szívem menhelyre vinni.Új gazdit nem találok neki.Mit csináljak vigyem menhelyre?vagy hol probálkozzak ahol találhat új gazdit?vagy probálkozzak hátha a szüleim megengedik hogy maradjon?

2017. aug. 25. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fényképezd le és tedd fel a Facebookra, leírva a történetét.


A probléma az, hogy a már meglevő kutyáid közül egy már most nem bírja, ivarérés után folytatódik a rivalizálás, de akkor már élesben és valamelyikük komoly kárt tesz a másikban.

Annyit próbálj elérni a szüleidnél, hogy kicsit hosszabb határidőt adjanak a gazdikeresésre, mert a nagy kapkodásban nem biztos, hogy jó helyet találsz neki.

A menhelyek zsúfolásig tele vannak, nem hiszem, hogy fogadnak be újabb kutyust, legalábbis ez a hír járja.

2017. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakd fel facbookon a fényképét és írj szöveget hozzá, hátha úgy beleszeret valaki. A menhelyek tuti nem fogják bevenni.Még annyit tehetsz, hogy próbálod szoktatni a saját kutyáitokkal, hátha megbékélnek és maradhat.
2017. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg valamilyen hajlandóságot mutatnak a szüleid a megtartásra, egyet tudok tanácsolni az agresszióhoz: én ugyanígy jártam anno, út széléről szedtem össze egy egy éves tacskó keveréket. Emberekkel bűbájos volt, de a kutyámat minden áron meg akarta ölni. Akkor még mindketten ivaros szukák voltak. Ugyanígy voltunk, nem terveztük megtartani de mivel nem kellett senkinek ez a megoldás maradt, viszont még mindig ölte volna a miénket. Anyukámnak mondtam hogy még egy dolgot meg szeretnék próbálni, ivartalaníttatom és ha továbbra se jönnek ki akkor legalább megpróbáltam még ezt is.


Nem viccelek, mintha elvágták volna az agressziót amikor felébredt az altatásból, egyszerűen semmi nem történt pár nap múlva mikor lábadozásból kiengedtem ismét az udvarra. Szóval lehet érdemes lenne az agresszív kutyát nálatok is ivartalanítani (egyébként több más előnyből is).

2017. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egy szuka van és két kan akit találtam ő is kan.A szuka nem agresszív vele hanem fél tőle és elszalad ha közeleb jön összegubózik és vicsorít.A szuka bántalmazott kutyaként került hozzánk így nem csodálom ha fél mindenkitől.A többiek elfogadják őt még a macskáink is.A szuka és a 6 hónapos kan kutyám szeptemberbe viszük ivartalanítani a nagyobb kan már idős hozzá állatorvosunk nem ajánlja.Most ki tettem még több oldalra már facebookon kint volt sokan osztották de senki....
2017. aug. 25. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!