Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biewer Yorkshire Terrier....

Biewer Yorkshire Terrier. Ilyen fajta kutyát szeretnék vásárolni! Tudnä valaki segíteni Nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?KENNELT!

Amit mindenképpen szeretnék:

-Törzskönyv

-Mind a két szülő törzskönyvét látni,papírokkal látni,szűrűvizsgálattal eggyütt.

-A chip és tetoválás és az útlevél már nem fontos azt külön az állatorvásnál is megtudom csináltatni


És akkor most nem erre vagyok kíváncsi :

"GOOGLE"

Igen tudom használni,de olyan kennelt szeretnék ami tenyészt és jól tenyést,nem pedig szaporit és nem jól.


Ezt a fajtát választottam,nem pedig menhelyit kérlek nem kell ezt mondani!Köszönöm.


2010. máj. 25. 21:24
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok,bent tartanám.

Ágyra nem jöhetne,de kertes házban lakunk,kutyaajtó lenne.

Szóval nem "fogságban" lenne.

Sétálni-királnudli-úszni nagyon sokat mennénk.

Etetni még gyerek 100%,hogy minőségi táppal fogom amikor pedig nagy lesz is 99%,hogy azzal fogom.

Ha még valami kérdésetek lenne akkor szívesen válaszok!

NORMÁLIS KÉRDÉS.

2010. máj. 25. 21:27
 2/31 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Szia!

Itt pont most vannak eladó kiskutyák! Májusban születtek:)

2010. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

[link]

Ők nagyon jók, szóval szerintem innen vegyél kutyát. Most éppen vannak eladók,ha most szeretnéd.

2010. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Magyarországon két Biewer Yorkshire Terrier (fajtahonosító: APARHANTI-VOJNITS KENNEL) van honosítva (bejegyezve) melyek a fajtanemesítő országból és kiváló tenyészetekből 2003-ban lettek importálva.


[link]


mégis csak Gugli...

2010. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 25. 21:41
 6/31 anonim ***** válasza:

Az elso link nekem nagyon gyanus... Bronzkoszorus mestertenyeszet, de semmi versenyeredmeny, semmi bemutatkozo, viszont mindahany kutyat tenyeszt, annak mind epp van most is kiskutyaja..nekem nem tetszik. A masodik link nagyon jo viszont.

A 3.pedig szinten kicsit furcsa.

Magyarorszagon ez a fajta nincs nagyon elterjedve, ugyhogy nagyon oda kell figyelni, mert konnyen becsaphatnak. Attol meg nem kell tenyesztonek tartani valakit, csak mert azt mondja magarol, de ezt te is tudod.

Annak idejen en is biewert akartam, de aztan valahogy a yorki jobban tetszett es annal maradtam. Megprobalom megkeresni es bemasolni azt az oldalt, ami nekem anno nagyon tetszett.

2010. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Nekem a 2.link volt szimpatikus eddig.

Az első linkel az a bajom,hogy elég sok kutyát tenyészt ami most éppen divatvab van!És valamiértez már gyanús.

Az utolsó link pedig nagyon semmit sem mesél a kutyáiról.

Igen,nincs nagyon elterjedve e fajta.

Egyébként ezt nem találtam meg,de árban annyi mint a yorki??

Tenyésztőket még nem hívtam fel,majd most fogok hívogatni és kérdezgetni,kiállitáson még nem találkoztam vele,csak yorkival,de az ő tenyésztőivel már beszéltem.

Köszönöm neked is a választ.

2010. máj. 25. 22:08
 8/31 anonim ***** válasza:
2010. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Na, asszem ez volt az, amit annak idejen szimpatikusnak talaltam. (Ha jol emlekszem)Eggyel feljebb belinkeltem. Meg volt, aminek Udud Erzsebet volt a tulajdonos neve...?

De mindenesetre a masodik link tetszik nekem is a 3kozul es ha tetszik az, amelyiket elobb belinkeltem, akkor vele is felveheted a kapcsit.

Es keress ra Udud erzsebetre, asszem ot is jonak talaltam.

2010. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ja, es szerintem dragabb, mint a yorki, legalabbis mikor annak idejen keresgeltem, dragabbnak talaltam. Ha dragabb, akkor az azert van, mert elegge uj es ritka fajta egyelore.

Egyebkent pedig, ha jo tenyeszetbol akarod, akkor minden kutya nagyon draga, annyi kulonbseg meg biztosan nincs a ketto kozott, hogy az olyan jelentos lenne.

Kulsore azt tudom, hogy meretre kicsit nagyobbak, mint a yorkik, es a bundajuk is surubb, tomottebb.

Egy jo tipp: En nem telefonaltam, hanem e-mailt irtam, mert abban ossze lehet szedni nagyon szepen az osszes fontos kerdesedet es mivel e-mailben kapsz valaszt, amit el tudsz menteni, igy a 6.tenyeszto utan is tudni fogod pontosan, hogy melyik mit valaszolt.

Az arra nyugodtan kerdezz ra egyenesen! Ha az illeto elkezd kodositeni, tehat valami olyasmit mond, hogy o minden kutyat mas aron ad, mert minden kutya mas, az nem jo. Ha azert adja mas aron, mert nem mindegy, hogy kiallitasi kutyat veszel tole, vagy csak hobbikutyat, akkor mondd meg egyenesen, hogy mit szeretnel es varj egyenes valaszt. Olyan nincs, hogy nem tud pontos arat mondani. Csak azert mondom ezt, mert en talalkoztam ilyen tenyesztonek mondott emberrel, sajnos.

2010. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!