Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban vannak olyan fajták,...

Valóban vannak olyan fajták, akiknél a kötödés extrém hosszú idő alatt alakul ki a gazdi felé?

Figyelt kérdés
Gondolok itt kifejezetten a Shiba-inura. Olvastam külföldi fórumokon, hogy nem egyszer előfordulhat, hogy 2-3 év mire a kutya kötődni kezd és lényegesen nehezebb is kialakítani, de néhány néhány rossz megmozdulással nagyon könnyű romba dönteni azt. Gondolom utána sem lesz Labrador jellem, de talán kezelhetőbbé válik?

2017. aug. 31. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább egyed függő. Van olyan kutya, amelyik iszonyat ember központú és rögtön ismerkedik és van távolságtartó is.
2017. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a beagle kutyám 1,5 éves volt,mire hívásra odajött egy kis simire...tudom,hogy nem simizős fajta,de ég és föld volt a spánielemmel...az bújcsikutya volt,mint most a mudim. :)
2017. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én akitám most 1,5 éves korára viszonylag kötődik, de szerintem még nem az igazi. Viszont ha nem engedek valamit vagy valamit ráerőltetek akkor nagyon bedurcázik és úgy érzem mintha az addigi nehezen kialakult jó viszonyunk egy pillanat alatt porrá válna.
2017. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!