Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fél bejönni a szobába?

A kutyám fél bejönni a szobába?

Figyelt kérdés
A kutyusom eddig nagyon szeretett a szobában pihizni, jól érezte magát bent, általában az asztal alatt aludt sokáig. Pár napja viszont nagyon érdekesen viselkedik, ugyanis nem hajlandó bejönni a szobába, a küszöb előtt megtorpan mint aki fél és akárhogy csalogatom (kajával, szép szóval) nem mer bejönni. (Pedig nem történt vele semmi rossz) Nem tudom leírni.. mint aki ideges vagy izgatott és fél egyszerre... Miért lehet ez? Volt aki azt mondta, hogy lehet rossz energiát érez vagy egyenesen szellemet lát. Én nem igazán hiszek az ilyesmiben, de nem tudom mire gondoljak.
2017. aug. 31. 23:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálnám nem komolyan venni ezt a választ, legalábbis remélem hogy nem komoly. Értsd jól.. nem miattam nem jön be, mivel a többi helyiségben is szoktam tevékenykedni és mindig ott van velem.
2017. aug. 31. 23:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig biztos történt vele valami, amitől megijedt, csak te észre sem vetted.

Leesett egy vállfa, elcsúszott a parkettán,... vagy ki tudja?

Nem pucoltál szőnyeget vagy valamit számára kellemetlen szagú tisztítószerrel?

Az enyém is csinálta ezt egy időben, de nem nógattam és nem erőltettem, aztán ahogy jött ez nála, úgy el is múlt, ma már minden a régi.

Én sem vagyok egy ezotériára fogékony, de van benne valami, hidd el!

A kutyák olyan dolgokat megéreznek, amikre mi nem is gondolunk.(emberekből a félelmet, a rosszindulatot, előre a földrengést, örömödet, bánatodat)

Biztos, hogy az ő kis feje szerint jogos a félelme.

2017. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Az első választ törölték úgy látom, szóval most elég érdekesen virít ott amit én írtam rá.. na mindegy. Nem fogom nógatni akkor, ha úgy érzi majd bejön újra. :)
2017. szept. 1. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám soha nem mert bejönni a szobámba.

Sokat agyaltunk, mi lehet a baja, de végül arra tippeltünk, hogy zavarja, ha a körme kopog a padlón.

Lehet, hogy nem ez az oka, de ha nagy nehezen be tudjuk hívni, nagyon óvatosan lépked, és odanéz, ha koppan a körme.

2017. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Visszagondolva, az enyém úgy viselkedett, - egyik napról a másikra - mintha a szoba egy tó lenne és a szőnyegek a szigetek, toporgott a bejáratnál, mintha mérlegelte volna, hogy beleugorjon e vagy sem.

Arra is gondoltam, hogy talán a látásával történt valami?

Az enyém 12 éves és hályogos a szeme.

2017. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most beszéltem valakivel, aki nagyon otthon van a kutyakérdésekben és azt mondta, hogy lehet, hogy hosszú a kutya körme és akkor csúszik neki a parketta, még jobban mint a jég.

Lehet, hogy így van?

2017. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy utánakérdeztél, kedves Tőled, viszont szerintem "sajnos" nem ez a probléma. :/

Ma még utoljára próbálkoztam egy olyannal, hogy a küszöbtől olyan 80 centire leraktam egy kis tálka kaját, kíváncsi voltam hogy ezzel motiválom-e hogy beljebb jöjjön, és be is jött, megfogta szépen a szájába a tálat és szépen óvatosan kihátrált vele... :D

2017. szept. 1. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:

...és mi lenne, ha felemelnéd és bevinnéd?

Nem tudom mekkora a kutyus, hogy ez megoldható e?

Leteszed távol az ajtótól és simogatod, beszélsz hozzá, hogy akkor mit csinál?

2017. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!