Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom részegen jött haza,...

Párom részegen jött haza, soha nem bántotta a gyerekeket, de ennek ellenére négy éves kislányom fél tőle. Az apja már alszik de a kicsi nem mer bejönni a szobába. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 21:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
16%
Akkor miért,mert egy kis részegségtől biztos, hogy nem.
2013. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet tenni, hogy többet nem ismétlődik meg, a papa meg holnap azt mondja a kicsinek, hogy beteg volt de már jól van és játszik vele egy két órát és akkor helyreáll a bizalom, amit nem kéne újból eljátszani.
2013. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem félhet a részegségtől.


Én is voltam négyéves, volt részeges apám, aki soha nem bántott senkit, de ha büdös volt (borszaga volt), akkor furcsán viselkedett, néha elaludt játék közben, hangosabban örült a focimeccs közben.


Józanon csendesebben játszottunk, válaszolt a kérdéseimre, nem vigyorgott, mint egy idióta. Persze akkor fogalmam sem volt, hogy mi van, csak hogy nem szerettem, ha túl vidám.

2013. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez rendszeres?

Mert akkor nem csodálom.

Gondolom néha szólsz neki valamit, amire ő elküld melegebb éghajlatra.

A gyerek érzi a feszültséget.


A részeg emberek pedig büsödek is és gusztustalanok.


Persze más, ha csak buli volt, és néha fordul elő, és megint más, ha alkoholista az illető.

2013. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem bántotta. Miután hazajött egyből lefeküdt, a kicsi azt állítja azért nem mer bejönni a szobába mert büdös van.
2013. okt. 7. 21:44
 6/29 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a 2. jo otlet. Nyugtassd le a kislanyt, tegyetek be egy filmet kozosen, vagy meselj neki es mondd,hogy apa faradt, ideges,szomoru stb,de holnapra kutya baja sem lesz.

A paroddal viszont NAGYON KOMOLYAN BESZELGESS EL,ne tortenjen ilyen tobbet,mert akkor kint alszik!

2013. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem rendszeres, nem kell ezt felfújni. Amikor kicsi voltam, én is megijedtem, amikor apum egyszer lerészegedett egy otthoni buliban, nem tudtam vele mit kezdeni, féltem, hogy valami baja van, természetes dolog. Másnap megnyugtattak, hogy semmi baja, és kész, ennyi. Egy gyerek akkor kezd el valamitől félni, ha a szülei is felfújnak valamit. Elesik a gyerek, semmi baja, de anyuka megrémül, ettől a gyerek is és ordítani kezd. Egyszerűen nem kell ügyet csinálni belőle.
2013. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%
Aztán minek a kislánynak bemenni abba a szobába? Menjen a sajátjába, azt aludjon!
2013. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Büdös van, mert apa pia szagú. Az én apám sose ivott, de az apósom igen, és bár egyszer se bántotta a férjemet, a férjem és a sógorom is félt tőle. Egyszerűen azért, mert a gyerek érzi, hogy valami nem oké. Büdös, furcsán viselkedik, stb. Apának nem kéne ennyit innia.
2013. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%

Annyiból a férj védelmére lennék, hogy Ő is ember még ha családosként megiszik valamit, vagy többet. Az véleményem szerint nem ártott egy gyereknek se. Annak idején amikor anyuék voltak kicsik disznó vágáskor nem tudták mire vélni miért ordítozik meg botladozik az addig normális szomszéd, és nagyapa miért kéri délután és még este is a lavort... a gyerekek jól szórakoztak és hozzáteszem nem voltak még 10 évesek sem.

Egy ennyi éves gyereknek kialakult képe van a körülötte lévő dolgokról, és míg nem találkozott azelőtt olyannal mint most, ezért természetes hogy szokatlan ezt meg kell mondani neki hogy ilyen elő fordulhat vele is ha nagy lesz, csúnya szokás de a mértéket ismerni kell

21/F

2013. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!