Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf étrend mennyibe kerül és...

Barf étrend mennyibe kerül és honnan szerzitek be?

Figyelt kérdés
Ti mennyit költötök havonta az élelmezésre és hány kilós a kutyátok? (vagy milyen fajta) + Honnan veszitek és mennyiből jön ki mondjuk egy hónapra?

2017. szept. 2. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 10 ezer Ft-ot költök rá, kutyám staffi jellegű menhelyi példány, kb. 25 kg.

Általában állateledel boltból veszem fagyasztva a kajáját, néha, ha a szükség úgy hozza, akkor normál hentesnél.

2017. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Budapest - Fannitól - [link]

Sajnos házhozszállításra nincs lehetőség, mert nem sikerült még olyan futár céget találnia aki vállalna nyers hús kiszállítást, így csak a két üzletben lehet átvenni. (13. és 11. kerület)

2017. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha Pest és környéke akkor mázlid van mert a BARF shopban mindent be tudsz szerezni szuper áron. Sajnos árakat nem tudok mondani, mert én nem tudtam jó áron hozzá jutni, ezért sem folytattam. Nekem sima hentes és áruházi beszerzéssel, 30kg-os Német Juhásznak kb. 15.000 - 16.000 Ft /hóra jött ki.

A Facebook-on vannak jó BARF-os csoportok, szokták írni, hogy honnan érdemes beszerezni a húst jó áron jó minőségben.

2017. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


100 km-re lakok Pesttől, de ha elég húst fel tudnék halmozni a fagyasztóban, akkor beleférne időnként felmenni és bevásárolni.


[link]

Ezt az oldalt találtam még, nem tudom milyen minőség, de ők kiszállítanának hozzám 39 Ft / km (oda-vissza) üzemanyagköltség ellenében. Viszont így meg megint csak nagyon drága lenne. :(


Szóval még nem tudom hogy lesz ez, de szerencsére még van időm kitalálni.

2017. szept. 5. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a cupak.hu nem hűtőautóval szállít ami télen nem okoz kölönösebb problémát de így, hogy még közel 30 fok van viszont igen. Van egy másik BARFos hússzállító cég és az is egy lerobbant Renault forgonnal szállít ami természetesen nem hűtő autó. Én nem kockáztatnék. Lépj be a BARF csoportokba és ott sokszor kiírják, hogy merre van kedvező árú hús.
2017. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha nem hűtőautóval szállítanak, akkor tuti nem kockáztatnék.


Köszi az ajánlást, szétnézek a csoportok között.

2017. szept. 5. 12:32
 7/8 Eszter 78 válasza:
Malinak szerzem be a Barfshopban a nyershúst fagyasztva [link] , néha hentesnél, ha épp meglátok valamit.
2017. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Eszter 78 válasza:
Bocs, előző vagyok, kb 13.000 Ft havonta a kajája.
2017. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!