Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog tartása?

Francia bulldog tartása?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék egy Francia bulldogot. Igazából egy "minit". TUDOM, HOGY NINCSEN MINI KÉRLEK NE KÖSSETEK BELÉM. Azért írtam hogy mini, mert igazából olyat szeretnék ami nem nő akkora nagyra.

Társasházba lehet tartani? Sokat ugat?

Mennyire fogékony a betegségekre? Van olyan betegség amit általában elkapnak? (Pl. Mert van olyan kutyafajta ami nagyon érzékeny és kifejezetten elkapja azt a betegséget elvileg..)

Milyen táp kell neki?

Szuka vagy kan a jobb választás? (Mind a kettőnek megvan a hátránya :D )

Napi háromszori séta elég-e neki?

Mennyit bír egyedül? Iskolába járok, 7:00-14:00- MAXIMUM. Általában 13:10-ig van órám. Aztán itthon játszanék vele, levinném sétálni,reggel délután meg este. Viszont ha nagyon hideg/meleg lenne pl. télen nyáron akkor csak reggel este, mert azt hallottam nem nagyon szeretik a hideget és a nagyon meleget ez igaz?

Szóval mindent tudni szeretnék róla, mert mindenhol mást olvasok

Azért akarok mindent tudni, mert szeretném, hogy jó körülmények között tudjam tartani és hogy alkalmas vagyok-e erre. Nem akarom, hogy rosszul érezze magát. Előre is köszönöm a válaszokat.

Bocsánat, hogy hosszú lett. Remélem elolvassátok :)



2017. szept. 8. 15:00
1 2
 11/12 anonim válasza:

Csak az első pár választ olvastam el, de nem tudom ők milyen francia bulldogokkal találkoztak.

Nekem 4 éves a bulim, és eddig soha nem volt semmi betegsége. Napi háromszor sétáltatjuk 3/4 órát vidáman elsétálgat, bár ezzel az elején még voltak bajaink.

Nagyon makacs is tud lenni, néha össze is veszünk :D de aztán rájön, hogy én vagyok a "falkában" feljebb.

A családi életünk szerves része, mindenki imádja őt.

Ugatni alig ugat, és nálunk is panelban van.

Viszont a legfontosabb, hogy a mi bulink kiválasztotta a kedvencét (apumat) és hozzá ragaszkodik a legjobban, vele sétál a legszebben, szerintem őt tartja "falkavezérnek". :)

Tele van szeretettel, és ne aggódj, ameddig nem vagy otthon, addig aludni fog, jó sokat :D

Jó választás egy francia bulldog, mi sem bántuk meg, hogy vele bővült a családunk:)

2017. szept. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem most 4 hónapos a kis kan bullim, nagyon kis jópofa. Lazán el van a panelban, tudja már most, hogy hol a helye, a másik 3 kutyámmal is nagyon jól kijön.

Megfelelő szoktatás, következetes nevelés és sok szeretet a megoldás mindenre, én ezt vallom és eddig be is jött:)

2017. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!