Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 18 fokos vízbe ti bele engedné...

18 fokos vízbe ti bele engednétek a kutyát? (Most hogy melegebb van)

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta, milyen a bundája? Én a labradoromat beengedném.
2017. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A víz hőmérséklete nem nagyon számít szerintem, az a lényeg, hogy kinn meleg legyen.
2017. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyinél még annyira nem számít, de késöbbiekben amikor már a levegő is hidegebb és a víz is eléggé számítana, hogy milyen kutyáról van szó. (méret, szőrzet, stb)
2017. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kint meleg van, süt a nap, akkor igen. Ilyen hőfoknál már a németek is belemennek a Balatonba :D
2017. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben lent voltunk :) Most jöttünk meg:)A velencei-tónál lakom és jó meleg volt, bele engedtem más kutyus is úszott még. Amúgy elég rövid és kevés a szőre, nem jó minőségű nem labrador szőr, sajnos. Ezért is féltem nehogy megfázzon, és egy-két úszás után, futtattam, hogy száradjon, aztán újra bele a vízbe, így felváltva. Nagyon élvezte, meg én is.
2017. szept. 9. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ennél sokkal hidegebb vízbe is belemegy a kutyám, semmi baja nincs tőle.

(Rövidszőrű).

2017. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk a Drótszamárban uszkárunkkal, nagyon élvezte, és nem lett semmi baja.
2017. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!