Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius k9 IDC powerhámról mi...

Julius k9 IDC powerhámról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet venni de kiváncsi vagyok kinek mennyire váltbe

2017. szept. 10. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Én mantrailingre használom arra egyelőre megfelel (később rendes mantrailing hámot szeretnék venni). Szerintem ha csak sétára kell nem a legmegfelelőbb. Ha azért szeretnél neki hámot, mert húz, akkor inkább neveld meg, hogy ne húzzon. (a hámokban még jobban tudnak húzni a kutyák, higyen erre lett kitalálva)
2017. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Futni járunk és mostani (olcsó minőségű) hámját kezdi kinőni meg nem szereti. Szerintem kényelmetlen neki. Arra gondoltam hogy talán ez kényelmesebb lesz számára.
2017. szept. 12. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen arra akár jó lehet, viszont, ha még növésben van a kutyád figyelj rá nagyon 1-1,5 éves korukig futtatni se nagyon kellen.
2017. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jővő hónapba lesz másfél éves. Pár hete jarunk futni amit nem kell vészesen komolynak gondolni mert kb 1km után kidőlök még, ő meg bírná tovább. Azért van növésben mer kb 2éves koráig nől utána inkább csak szélesedik.
2017. szept. 12. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor okés, milyen fajta?
2017. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Roti szóval kicsit nagyobbat is akarok venni mer a 3as méretet ráprobáltam egy boltba az pont jó volt rá de jövő ilyenkor már kicsi lesz a mellkasánál (kan kutya csak 43kg még és szülőkből kiindulva 50kilot elkerüli majd).
2017. szept. 13. 12:08
 7/8 Scz Anna válasza:
100%

Nekünk már 2 éve IDC hámunk van és nagyon szeretjük. Sokat járunk túrázni és kellett valami kényelmesebb és biztonságosabb megoldás, mint a nyakörv. A hámban bátran szabadon engedhetjük az erdőben, tóparton, mert biztosan tudjuk, hogy nem akad fenn semmiben. Van rajta egy fogó, de azt a tetején lévő csattal lehet rögzíteni, így egyáltalán nem veszélyes.

Áfi is hamar megszerette :) Nekünk fekete van, de egy ideje már nézegetem az oldalt ahonnét rendeltem korábban, mert azóta nagyon sok új szín jelent meg, úgyhogy nekünk is érik egy új beszerzése.

2017. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) megvettem neki és szereti is :)
2017. okt. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!