Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az 1-es méretű JULIUS-K9-es...

Az 1-es méretű JULIUS-K9-es hámhoz 0-ás méretű nyomáselosztó?

Figyelt kérdés

Azt írják a honlapon h van 0-ás hoz, 1-2-hez, es 3-4eshez. A mi egyes hámunk szinte a legkisebbre van állítva. Valaki véleményre azt írta h nagyon nagy lett az egyes hámhoz az 1-2es elosztó. Ezért gondoltam a nullásra. Ugye nem lenne kicsi? Vagy sok különbség van a 0ás es az 1es hám között?

Köszönöm



2017. máj. 21. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőség elvinni egy fressnapf-ba? Ott fel lehet rá próbálni.
2017. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Milyen fajta? Mert nekünk meg pl. a nullás hámra kellett az 1-2-es elosztót venni, mert olyan mellkasa van a pitnek, hogy a saját mérete kevésnek bizonyult :D Szóval nagyon függ a kutyától.
2017. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 bonyolult lenne megoldani h elvigyuk egy Freshnapfba, és megnéztem, es nincs is ott ilyen fajta amit en keresek.

#2 nagyon közel van egymáshoz a két öv a vizslámon, azert gondoltam a 0ásra.

2017. máj. 22. 06:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol nézted meg? Mert az oldalukon csak saját-márkás termékek vannak. Szerintem rendeld meg, ha nem jó max visszaküldöd, van rá 14 napod.
2017. máj. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!