Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hány a kutyám sárga...

Miért hány a kutyám sárga habos gyomorsavat?

Figyelt kérdés
több alkalommal is volt már ilyen és biztos vagyok benne hogy ez gyomorsav , miért lehet ez? sav tultengése lenne mint az embereknek vagy mi ?

2017. szept. 16. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit és mikor kap enni?
2017. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
konzerv pedigree
2017. szept. 16. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

"konzerv pedigree" - ezért. Ez nem kutyának való étel.


Kezdd el normálisan etetni (jó minőségű, lehetőleg gabonamentes, magas hústartalmú száraztáp vagy BARF étrend), és nem lesz ilyen problémája.

2017. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ? Lakásban tartott kutyánál előfordulhat, hogy ha hosszasan kell kényszerűen visszatartania az ürítést, akkor hányás következik be.
2017. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Konzerv az 80%ban víz, pedigree amúgy is szemét,szóval konkrétan éhezik a kutyád.


Jó minőségű kutyatápot adj inkább neki. Konzerveket felejtsd el,néha tápba keverve jó lehet de csak is a Real Nature és hasonló márkájú drágább konzervek ezeknek legalább több a hústartalma.

2017. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk ha az én kutyáim többször hánytak volna már rég orvoshoz vittem volna és nem ide írom ki.


Ettől függetlenül gondolom a kérdés provokatív, kamu mert minden szereptel benne ami az embereket bosszantja.


-Pedigree

-Konzerv

-Nem viszem orvoshoz

-Házipraktikától várom a csodát

2017. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
6. azt elfelejtetted, hogy kérdező 13 éves, és nincs autó, de a szomszédban sincs, és 300km-re van a legközelebbi állatorvos amelyik csak minden 2. holdtöltét követő szombaton 9:00 és 9:01 között rendel és ha nem pont abban az egy percben vagyunk ott akkor várni kell megint 2 holdtöltét...
2017. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én ebem akkor hány effélét, ha lent fejkajolt valami számára nem igazán jó NÖVÉNYI eredetű cuccot (pl. régen lenyelt néhány darabot a vadgesztenye terméséből. Ma már tud úgy játszani vele, mint egy labdával: utánafut, megfogja, ökörködik, harapdálja, megrágja, de nem nyel le belőle semmit)


Illetve akkor, amikor NEM TERMÉSZETES anyagot nyel.

Régen pl. rendre szétszedte a teniszlabdáját és a "műanyag" kutyajátékokat. Ez lett volna a legkisebb probléma, de "meg is ette" ! No, azóta csak pamut textil játéka van. Lent pedig faágak, így ősszel gesztenye.

Tehát tudom, hogy ha sárga habot hány, akkor lent szedett össze valami műanyagot. (pl. szalámihéj..stb)

Sajnos, mifelénk minden harmincadik lakónak ki kéne írni a figyelmeztetést, hogy a konyhaablak nem azonos a szemetesével. De betonlakóként nem tudunk tenni a sok bugris ellen.

2017. szept. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aki értelmes választ irt annak köszönöm , aki pedig csak kötözködni jön az meg ne itt legyen. 20 vagy Németorszagba lekom es azert nem szaladtam egyből allatorvoshot mert csak kicsit beszelek nemetul
2017. szept. 18. 06:49
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

#7

Igaz van és azt szintén elfelejtettem, hogy külföldön él, nem beszéli a nyelvet és 20000€ az orvosi kezelés. :)

2017. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!