Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan kutyafajtákat...

Tudnátok olyan kutyafajtákat mondani amik megfelelnek ezeknek az elvarásoknak?

Figyelt kérdés

-legyen nagy testű olyan 30-70kilóig

-magyarországon könnyen "beszerezhető"legyen

-okos,értelmes. Az sem baj ha kisse makacs megbírkózok vele

-bírja a hideget. Ez azért fontos mert telen imádok túrázni! Ha a meleget nem bírja az nem baj mert kint lesz medencéje is meg hideg víz valamint ha úgy van be is jöhet.

-szőre mindegy van időm fohlalkozni vele ha kell meg kutyakozmetikushoz is viszem.

Amiket nyújtanék neki:

-hosszú séták,túrák,kenutúrák,futás

-minősegi táp

-a lehető legjobb élőhely

-szeretet

-rengeteg szellemi farasztás

Ezekre melyik fajta kutya illik a legjobban? Nagyon értek a kutyakhoz de most inkabb feltsezem ezt a kérdést. Kutyasuliba nem fogom vinni mert a legközelebbi 45 percnyire van valamint minden nyáron ott dolgoztam így tapasztalt vagyok. De ha muszáj ezt is megoldom.


2017. szept. 18. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rottweiler? Nekem is van és mindent csinálok vele amit leírtál. Télen a hideget álltalában nem szeretik bár az enyém imádja és nem is nagyon marad meg a lakásba.
2017. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Mert ha azt írom kacslábon forgó palotám van azt is elhiszed mi? Az akitákat nem érdemes kint tartani, ndm is a sportolás bajnokai. A mali meg nem olyan mint 1 nj. Profi kiképzőknek is meggyűlik vele a bajuk. Ha nem reagálsz valamire egy másodperc alatt, csúnya rossz szokások rögzülnek be és agresszívek ia lehetnek. Nem kellene fűnek fának ilyen kaliberű munkakutyát ajánlgatni. A husky és malamut még jó lehet.
2017. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen azt a gajta kutyát ezért is nem akarom tartani. Van egy ismerősöm aki úgy hitte hogy megbírkózik vele és pont múlt heten kellett elaltatni mert hihetetlenül agresszív volt meg idegbajos is volt:/ ezek közül inkabb az nj szimpi
2017. szept. 19. 13:51
 14/15 anonim válasza:
Sarplaninac?
2017. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam, kapásból a husky ugrott be.

Persze csak akkor, ha mind igaz, amit leírtál, mert valóban kemény és határozott gazdát igényel, valamint sok-sok mozgást.

2017. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!