Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shiba inu kutyus Debrecenben?

Shiba inu kutyus Debrecenben?

Figyelt kérdés

Barátom születésnapja decemberben lesz, és már nagyon régóta szeretne egy shiba inut, azonban ezt sajnos nem adhatom meg neki, mivel albérletben élünk, ahol nem csak hogy nem engedik, a kutyusnak sem lenne jó. Szerintetek hol tudnék olyan embert találni, aki beleegyezne, hogy akár egy jelképes összeg ellenében barűtom játszhasson a shibájával (a gazdi jelenlétében természetesen) nem hosszú ideig (fél max egy óra)?

19/L



2017. szept. 20. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát tehetsz a Shiba csoportban. [link]


Az pedig külön példaértékű, hogy nem akarsz kutyát ajándékba adni.

2017. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a legtobb shiba nagyon tavolsagtarto az idegenekkel. Szoval nagy jatek nehezen jonne ossze, nem azt mondom az enyem is eljatszogat masokkal, de nagyon hamar megunja oket, simi/nyuzas meg kizarva, legtobb nem kedveli.


Sok sikert azert!

2017. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Számomra elsődleges az állat jóléte, és ha tudom, hogy nem tudom neki a szükségeseket biztosítani, akkor nincs is miről beszélni. Emellett én örökbefogadás párti vagyok inkább, csak barátom valamiért hihetetlenül el kezdte kedvelni a shibák játékosságát. De nem hibáztatom emiatt, tényleg tündériek :)
2017. szept. 20. 21:13
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

"tündériek" Ez a leiras all toluk az egyik legmesszebbXD

No remelem sikerrel jarsz.

2017. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Véleményen vitatkozni felesleges szerintem :) Kinek ez, kinek az.
2017. szept. 20. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
játékos shiba?
2017. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
2017. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van olyan keverék kutyánk, amelyik nagyon emlékeztet a shibára. Sőt, ha örül nekem, sikitani is tud. Valószínűleg shiba keverék, de ki tudja, örökbefogadtuk.
2017. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg fajtamentés ? :) Nálunk sétáltatni is lehet.
2017. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy shiba fajtamentés nincs. Esetleg keressetek fel egy tenyésztőt. Lehet hogy belemenne.
2017. szept. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!