Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartja így a farkát?

Miért tartja így a farkát?

Figyelt kérdés
A kutyusomon ma észrevettem hogy elég furcsán áll a farka. Konkrétan olyan, mintha el lenne törve, de nem hinném, akkor szerintem nagyon nyüszítene... ahogy indul a farok , egy részen merev, egyenes és onnan pedig lekonyul. Amikor csóválja, nem tudja felemelni...:( volt már valakinek ilyesmi problémája? Mit csináljak? Anya azt mondja lehet kakilási problémák, de nem tudom, a kutyus az előbb ment el..:/
2017. szept. 22. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen kutya? És hova "ment el"?
2017. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hova ment el a kutya?Kicsit léci ird már le,érthetőben lehet valami belső baja is.
2017. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Háát sok félét mondtak rá, mi úgy kaptuk hogy kopó, de egyszer régen a menhelyen azt mondták rá hogy pitbull terrier keverék

Ja kakilni ment el:D megneztem de nem volt benne semmi furcsa

Amúgy a lábtörlőnk műanyagból van és látszott rajta hogy megrágta

Lehet abból lenyelhetett egy darabkát és amiatt van most baja?:(

2017. szept. 22. 19:21
 4/9 A kérdező kommentje:
De amúgy ugyanúgy viselkedik, játszik, szaladgál, eszik rendesen is
2017. szept. 22. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megnyomogatod végig a farkát akkor reagál rá valamit? Ha nem, akkor más baja van, nem tört el. Figyeld a kakiját, ha nincs semmi szokatlan, akkor ráér hétfőn elvinni dokihoz, más különben - ha menne a hasa, vagy látod, hogy próbálkozik, de nem jön kaki - menjetek el hétvégén.
2017. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Óvatosan megnyomogattam , de odakapta a fejét és az orrával eltolta a kezemet... aztán behúzta a farkát, szóval valamiétt tuti fáj neki:/
2017. szept. 22. 20:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a kakiját, de semmi szokatlan nem volt benne
2017. szept. 22. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy eltört a farka, és/vagy gerince fáj, de utalhat hasi fájdalomra is.

Mindenképpen meg kell mutatni orvosnak. Olyan helyre menjetek, ahol van röntgen is.

2017. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk játék közben mikor felugrott, rosszul érkezett, pont a farkára esett. Akkor elkezdett sírni. Szerencsére nem lett komoly baja, azóta minden rendben, de hasonló volt a tiétekhez, bár ő azért fel tudta emelni. Simán lehet, hogy eltört neki. Vigyétek dokihoz, ő tud biztosat mindani.
2017. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!