Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy menhelyről kihozott...

Egy menhelyről kihozott kutyának késő már minőségi tápot adni?

Figyelt kérdés
Mondanom se kell ott eddig szeméttel etették.. chappy társai
2017. szept. 24. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy késő!
2017. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne késő?

Csak hasonlatként. Ha eddig rossz körülmények között éltél és a zsíroskenyéren kívül más alig jutott akkor utána ha javul a helyzet már nem is ehetsz libamájat?

2017. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyaltalán nem. A szeméttel való táplálkozás egyébként is inkább hosszú idő alatt kezdi ki a szervezetet, rövidebb idő alatt nemigen okoz maradandó károsodást. Azért mérgezőnek még nem kellene tekinteni ezeket az olcsó szarokat, egy csomó kutya egész életében nem eszik mást és egész sokáig elél.
2017. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
77%
Sosem késő. Csak ilyen kutyáim voltak. Volt, akivel 17 évet éltem együtt. Minegyiküket szerettem. Állatorvossal konzultáltam, kell-e vitamin kiészítőleg?
2017. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:
66%
Feltételezem, hogy amikor elhoztad a kutyát, hagytál ott legalább egy hónapra való prémium tápot a bennmaradóknak.
2017. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
A menhelyeken azzal etetnek, amire az adományokból futja...vagy amit kapnak. A semminél a chappy is jobb, ezt nyilván te is belátod.
2017. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés fájdalmas. Teljesen logikus, hogy nem késő. Ez kb olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "ha eddig a kutya bezárva élt, akkor én se vigyem el sétálni?".
2017. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már késő?

Viszont érdemes fokozatosan váltani az eddig etetett tápról a jobb tápra 1-2 hét alatt, mert a hirtelen váltás hasmenést okozhat.

2017. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sosem késő normálisan etetni a kutyát csak figyelj az átállásra. :)
2017. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!