Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kakiproblméma! Mi lehet?

Kakiproblméma! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2hete van nálam egy minden oltásával rendelkező 7hónapos kutyus! Minden rendben van vele étvágya van,játékos,csóvál! Széklete tökéletes viszont a tegnapi es a ma esti sétánál lágyabb volt a kakija a reggeli és az esti tökéletes! Szerintetek mi lehet? Egyébként happy dogot kap rizzsel
2017. szept. 26. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megesik. Nem jelent bajt azonnal!
2017. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a reggeli es a délutáni kakija a normális az esti a lágyabb!
2017. szept. 26. 18:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2017. szept. 26. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sétánál nálunk is előfordul, hogy kicsit hígabb a széklet, gondolom mert ilyenkor jobban beindulnak a bélműködések. Figyelgesd továbbra is, ha 1-2x fordul elő az még nem jelent bajt, viszont ha rendszeressé válik, akkor azonnal állatorvoshoz kell vinni, mert kiszáradhat.
2017. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámnak bélműtét után rizst ajánlott az orvos székletlágyításra. Én is meglepődtem, mert úgy tudtam, hogy a rizs fogja a székletet.

Igen, csakhogy a kutyáknál pont fordítva van, ezt az orvos mondta.

Ők a krumplit sem hasznosítják, csak átfut rajtuk, mert másképp működnek.

Hagyd el a rizst, lehet, hogy az első széklete még lágy lesz utána, de a következők már rendesek lesznek.

2017. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az állatorvostól tudom, hogy a rizs a kutyát meghajtja.
2017. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!