Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a Rottweilerről?

Vélemények a Rottweilerről?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, de én valahogy nem bízom az ilyen fejszerkezetű kutyákban bár valszeg ez csak az én baromságom.

Tudtommal jó munkakutyák és ha rendszeresen és szakszerűen van vele foglalkozva, tök jó társ lehet.

2010. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk kettő is volt. Soha semmi gond nem volt velük. Nagyon értelmes, okos, empatikus állatok. Hihetetlen mód megérkezik, ha a gazdinak rossz kedvük van. Mintha macskával lennének keresztezve, nagyon bújós, szeretetreméltó állatok.

Kifejezetten nem volt tanítva, mégis ismerte az alapdolgokat.

Házőrző volt, de bárkit beengedett, ha mi ott voltunk vele. Jó jelzőkutya.

Gyerek mellé csak akkor ajánlom, ha együtt nőnek fel, mert egy idősebb kutya szerintem kicsit nehezebben kezel egy "új" kisgyereket!

Egyébként a közhiedelemmel ellentétben ezek nem harci kutyák, eredetileg marhaterelésre használták őket!

Amerikában pedig a különleges egységek is használják!

2010. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, csak a megfelelő kezekben válik JÓ kutyává.

Ellenkező esetben mindenkire közveszélyessé válik.

Csak nagyon határozott, tapasztalt tulajdonos kezébe való.

2010. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló! Ne írj hülyeségeket...édesanyám semmiképp sem nevezhető határozott, keménykezű gazdinak, még sem volt SOHA gond a rotinkkal.

Minden a kiskori szocializációtól függ, hogy mit lát/tanul a kutya. Az is sokat számít, hogy egyedüli kutya, vagy többen vannak.

Bármelyik kutyából lehet vadállatot nevelni, és fordítva!

2010. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyik legaranyosabb kutyák a világon!

Nekem is van egy 8 éves nőstény...

sztem az enyém a legszelídebb az egész europában...

egy idegen kiveszi a szályából a falatot...

2010. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!