Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkiim miért utálja a...

A yorkiim miért utálja a gyerekeket, és a barátomat?

Figyelt kérdés

Már szégyenlem magam, mert az összes kisgyerekre morog meg ugat, és ha a keresztkislányomat felemelem, megpuszilom teljes kiakad és irigykedik!

A barátomra is annyira féltékeny, hogy majd leszaggatta a nadrágját!

Mindenki utálja, és haragszik rám, hogy miért nem egy normális kutyát vettem!

Mit tegyek, hogy ne igy viselkedjen?


2010. máj. 28. 11:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

sztem jófej a kutyád.öntörvényű.nem megvesztegethető


azok a nem normálisak,akik ezért utálják.

2010. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%

én imádnám ha ilyen lenn a kutyám

de az enyém még egy esetleges betörőt is szeretne..ciki.

2010. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
*lenne
2010. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

1.vagyok

Legyél büszke rá!!Egy igazi kis egyéniség,aki hozzád ragaszkodik.nem könnyű a bizalmába férkőzni

ez teljesen rendben van!!!


ha azt akarják a barátaid/családtagjaid stb.h.ne ugasson rájuk a kutya,küzdejenek meg a tiszteletéért.ennyi.


Ne akard megváltoztatni!

2010. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

ti normálisak vagytok?

komoly viselkedési problémái vannak a kutyádnak, valószínüleg ö hiszi magát a falkavezérnek és probál téged mindenkitől "megvédeni"

nyomorult kutyának az egész élete egy merő stressz lehet, hogy folyton rád, a falka alsóbbrendű tagjára kell vigyáznia

2010. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus elkényeztetett féreg. Felteszem ilyen esetben "jaj aranyos kuytuli-mutyuli hagyd abba anyuci kedvéért" stílusú fegyelmezésben részesül... Úgy kell rászólni, hogy a büntetést tényleg büntetésnek érezze - úgy kell bánni vele, mint bármely más kutyát.
2010. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Pff ti miről is beszéltek ?! Ez mind csak nevelés kérdése és egyáltalán nem jó ha így viselkedik!A póráz két végén c. műsort töltsd le sztem , több olyan rész is láttam ahol ugyan ez a probléma volt a kutyával.Valszeg nem tevagy a falkavezér azért viselkedik így , és ez egyáltalán nem jó ne halgass a többiekre , nemtudom tudják-e mi az h kutyát nevelni....

Vagy google-be írb be h kutyanevelési cikkek és ott is biztosan találsz hasznos infokat.Am nincs a kutyával semmi baj csak meg kell nevelni !!!

2010. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%

Apasid túlreagálja..Stem alapból nem bírja a kutyákat.Vgy csak azokat akik rögtön imádják és hozzábújnak?akkor neki egy édi-bédi szobakutya kell.

ignis van olyan h.egy kutyus nem ugrik rögtön az embe nyakába.Aki ezt várja el,hülye.

2010. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%

ja és még annyit ha házőrzőt szeretnétek akkor ne yorkit vegyetek , az nem arra van.Ez azoknak szól akik szerint jó h ilyen a kutyád.

Előző voltam.

2010. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

*sztem

igenis

ember

2010. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!