Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Josera Brit care melyik...

A Josera Brit care melyik tápját vegyem kis és közepes termetű kutyáimnak?

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy a szemek nagysága viszonylag kicsi legyen, és az egyes táptípusoknál is úgy hallottam eltérés van a minőségben? Van, akinek van tapasztalata melyik tápnak milyen fajtái mekkora szeműek? Fontos lenne mert nem szeretnék berendelni 15 kg-t amit aztán nem tudnak megenni. :D

2017. okt. 2. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan mekkora kutyának kéne?


Nekem csak a Brittel van személyes tapasztalatom (nagyon jó táp, nálunk bevált) de a Small változatát max 6-7 kilós kutyának ajánlanám, nagyon aprók a tápszemek, egy centisek sincsenek és laposak, hiába van rajta hogy 10 kilóig. Enyém 5kg és eléggé határeset neki, ő még megrágja, de egy 8 kilós kutya úgy nyelné mint kacsa a nokedlit.

2017. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van két kicsi testű, ők 5-7 kg-k, és a közepes kb 18 kg. Igazából ők mindenféle tápot megrágnak az aprót se habzsolják így általában tudok egy méretű tápot venni nekik, csak az a lényeg hogy ne ilyen 2x2 cm nagyságú tápokról legyen szó, mert azt a kicsik semmiképp, a közepes pedig nehézkesen eszi.


Bocsánat közben nézem hogy sietve elírtam a kérdést, természetesen Josera vagy Brit care akart lenni, nem összevonva mintha egy márka lenne.

2017. okt. 2. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor a kicsiknek jó lehet a Brit Care Small breed, a nagyobbnak pedig a Medium breed. A Medium 1,5cm átmérőjű. :) a Joseráról sajnos nem tudok nyilatkozni
2017. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!