Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csinálnátok, ha buszra...

Ti mit csinálnátok, ha buszra sietve kóbor kölyökkutyával tapálkoznátok?

Figyelt kérdés
Falun lakok, és ma reggel siettem a buszra, mert már késésben voltam, de az utca másik felén a járdán ült egy 3-4 hónaposnak kinéző kölyökkutya. Nem jött oda hozzám csak nézett, én meg elgondolkoztam, hogy kié lehet, mert még nem láttam sehol, meg is sajnáltam, de siettem tovább. Bűntudatom van, de ha lekésem a buszt, csak több, mint egy óra múlva jön a következő, és nem akarok elkésni a suliból.
2017. okt. 4. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És mi lett volna, ha összeszeded?

Hazavihetted volna?

Vagy mit tudtál volna vele csinálni?

Én felnőtt vagyok, nekem nem parancsol senki, tehát biztos, hogy felvettem volna és ha biztonsággal nem tudom meg, hogy ki a gazdája, akkor hazaviszem és igyekszem neki gazdát találni, mert nálam már telt ház van a 3 kutyámmal.

De nálad azért más a helyzet, függsz a szüleidtől és az iskolától.

2017. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetekben odamegyek, felveszem és haza hozom. Vagy hívok valakit telefonon aki el tud jönni érte. Általában a wc-ben kivárja amíg hazaérek, aztán állatorvos, chip ellenőrzés. Ha nincs gazdi akkor megpróbálom elhelyezni ideiglenesen, ha nem megy akkor nálam dekkol amíg nem találok neki normális gazdit. Mondjuk az én munkaidőm rugalmas, így megtehetem...
2017. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazaviszem. Chip, állatorvos, ha nem lesz meg a gazdi, keresünk neki újat. Kölyköt pláne nem hagyok az utcán.
2017. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Én kölyök kutyával nem táplálkozok
2017. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt olvastam elsőre :)
2017. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan helyzetben vagy, hogy nincs időd/lehetősèged összeszedni, meg kell keresni interneted, hogy az adott területen melyik menhely tevèkenykedik ès őket felhìvni hàtha tudnak segìteni, vagy ismerősöknek szòlni.

( Azèrt menhelyet irtam ès nem gyepmesteri telepet mert ugyan nekik is lehet szòlni, azonban altathatnak helyhiàny miatt. Amìg lehet ezèrt ezt az opciòt kerülnèm.)

2017. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Sietek tovább a buszhoz, mert ha kirúgnak, akkor szivás. Nem vagyok önkéntes állatmentö.
2017. okt. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kiderült honnan jött ki és vissza is került. Igazából csak pár házzal volt arréb, de én eddig még nem láttam.

Amúgy nem tudom mit csináltam volna, mert ha haza vinném nem tudom hová raknám, hisz van két kutyánk, meg macskánk is, na meg persze a szüleim se örülnének.

Különben egy kicsi és nem valami forgalmas faluban lakok, és heti szinten találkozok kiszökött kutyával. Ez csak azért volt más, mert kölyök volt, és nem is ismertem, arra is gondoltam, hogy csak kirakták vagy valami.

De lényeg, hogy nem lett baja. :)

2017. okt. 5. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!