Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez tényleg gáz?

Szerintetek ez tényleg gáz?

Figyelt kérdés
Az egyik csaj megkérdezte tőle, hogy nekem ki a legjobb barátom én erre azt válaszoltam, hogy nekem a kutyám a legjobb barátom. Mert hát ez így van..nekem nincs legjobb barátom rajta kívül, nekem nem volt soha olyan barátom akiben megbízhattam volna. Amikor mondtam, hogy a kutyám, arra azt mondta h hülye vagyok mert az csak egy büdös, koszos dög. Hát lehet h neki nem az de én nagyon szeretem a kutyámat. Szerintem a kutya tényleg az ember legjobb barátja. Csak sokan nem hiszik..szerintetek tényleg hülye vagyok?
2010. máj. 28. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én személy szerint, nem tartalak hülyének ezért, de biztos lesznek itt sokan, akik be fognak szólni...

biztos, hogy a leghűségesebb állat(barát) a világon, és az is marad örökre :)

2010. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen bunkóval ne is foglalkozz! Amikor velem történt egy eset, ami lelkileg megrázott(az lényegtelen most, hogy mi), a kutyám érezte rajtam, hogy baj van és odajött "vígasztalni". Egy haver azt mondta volna:"ez van, így jártál", de a kutyám még sosem hagyott cserben! :)
2010. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek az emberek, még szép, hogy a kutya a legjobb barátod. ;) A kutya soha nem mondta volna arra csajra, hogy egy büdös p;csa. Peedig meg érdemelné. Valószínű, hogy már a kérdést is provokációnak szánta.
2010. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutya a leghüségesebb, és legönzetlenebb barát. Imád téged, felnéz rád, te vagy a mindene. Erre kevés ember képes.
2010. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ok nélkül mondják hogy"a kutya az ember legjobb barátja".
2010. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne foglalkozz azzal, mint mondanak mások. Nekem is volt kutyám. Sajnos meghalt (öregségben), de életem legszebb időszaka volt.

Másodsorban, meg legyen készen néhány frappáns válaszod az ilyen esetekre.

pl : én meg sajnállak téged,hogy nem fogod fel, amit mondok.

Vagy: Neked meg nagyon szegényes életed lehet.

Vagy egyszerűen tovább fokozod, hogy elmész a kutyáddal moziba. Vagy épp most készültök az Operaházba.

Érted? Ne te érezd magad szarul emiatt.

Állj ki a véleményed mellett!

Az ember az életében úgyis így választ magának párt. És mindenkinek sikerül megtalálni a hasonló állatbolondod. Egy igazi állatbarát nem is kezd olyannal, aki nem szereti az állatokat. Sem barátnak, sem házastársnak.

2010. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy hülye.Nekem sincs a kutyámon és macskámon kívűl igazi barátom.Most lehet hogy őrültnek fogtok nézni,de én szoktam beszélgetni a kutyámmal.Megbeszélem a problémáimat vele stb. :)

Ő biztos nem vág a szavamba,és nem mondja el senkinek :)

2010. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz ilyen szerencsetlenekkel. A kutya igenis tud az ember legjobb baratja lenni. En is imadom a kutyamat, es sok allat ezerszer tobbet er mint nehany ember!!
2010. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"" A kutya valóságos szent.

Természeténél fogva tiszta szívű

és őszinte.Ösztönszerűen tudja,

mikor nincs rá szükség:órákig

képes nyugodtan feküdni,mikor

királya belemerül a munkába.

Ám amikor a király szomorú és

szorong,odalopakodik hozzá, hogy

az ölébe hajtsa a fejét. Ne félj.

Sose bánd,ha mindenki más el is

hagy.Gyere sétáljunk egyet,és

felejtsd el az egészet."


"A legfőbb oka annak, hogy a kutyák ilyen rövid ideig élnek, az emberi faj iránit könyörületességben gyökerezik. Hisz mennyit szenvedünk egy kutya elvesztése iránt érzett fájdalmunkban tíz vagy tizenkét évnyi ismerettség után... Képzeljük el, mit éreznénk, ha kétszer ennyi idő után vesztenénk el őket."

Sir Walter Scott


"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál."

Josh Billings


"Rájöttem, hogy amikor a legnagyobb bajban vagyunk, rengeteget meríthetünk egy kutya néma, odaadó társaságából, melyet más forrásból nem kaphatnánk meg."

Doris Day


"Ha magadhoz veszel egy éhező kutyát és jólétet biztosítasz neki, nem fog megharapni. Ez az alapvető különbség ember és kutya között."

Mark Twain


és a 2 lekedvencebb:


"Végre hazaérsz. Kutyád nyakadba ugrik.

- Hol jártál eddig? Oly sokáig elvoltál!

Hiányoztál, hiányoztál, hiányoztál!

Szeretlek, szeretlek, szeretlek!

Mi van a szatyrodban? Ugye az enyém?

Juj, hadd nyaljalak gyorsan fülön!

Ham, most egy picit megrágom a kesztyűdet.

De jó! Itthon vagy végre!"

Pam Brown


"Ne szégyelld te azt, ha szereted az állatokat. Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz. Hazug próféták és otromba, komisz emberek azok, akik megrónak e vonzalom miatt, s ezt mondjak: "Az emberektol lopja el az érzéseket, melyeket a kutyáira pazarol! önzo, rideg fráter!" - ne törodj velük. Szeresd csak nyugodtan kutyádat, ezt a csillogó szemu, fáradhatatlan barátodat, aki nem kér barátságáért mást és többet, mint valamilyen szerény koncot és egy-egy simogatást. Ne hidd, hogy gyöngédség és önzés késztet az állatokat szeretni. Testvéreink ok, s ugyanabban a muhelyben készültek, mint az ember, s értelmük is van, néha bonyolultabb és finomabb, mint a legtöbb embernek. Mások nevezzék gyöngeségnek az állatszeretetet, gúnyoljanak ezért te sétálj csak kutyáddal. Jó társaságban maradsz; s Isten tudja ezt."

Márai Sándor: Füves könyv


Ezek után nem kérdés.... és ezeket a barátnődnél sokkal okosabb és nagyobb emberek írták. :-)

2010. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

na, látszik, hogy ennek a csajnak sem volt még állata :/

bevallom, nekem is a kutyám a legjob barátom, pedig sok barátnőm van, de ki tudja mikor vernek át...

a kutyám SOHA nem fog hazudozni rám, becsapni, teljesen őszinte a szeretete!

2010. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!