Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez tényleg gáz?

Szerintetek ez tényleg gáz?

Figyelt kérdés
Az egyik csaj megkérdezte tőle, hogy nekem ki a legjobb barátom én erre azt válaszoltam, hogy nekem a kutyám a legjobb barátom. Mert hát ez így van..nekem nincs legjobb barátom rajta kívül, nekem nem volt soha olyan barátom akiben megbízhattam volna. Amikor mondtam, hogy a kutyám, arra azt mondta h hülye vagyok mert az csak egy büdös, koszos dög. Hát lehet h neki nem az de én nagyon szeretem a kutyámat. Szerintem a kutya tényleg az ember legjobb barátja. Csak sokan nem hiszik..szerintetek tényleg hülye vagyok?
2010. máj. 28. 17:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is szoktam vele beszélgetni :).
2010. máj. 28. 18:46
 12/15 Akiteki ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, hogy ilyen libákkal barátkozol. :))
2010. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok.

A kutyában még sohasem csalódtam. Emberek ezerszer vertek már át, ríkattak meg, keserítettek el az ostobaságukkal, kicsinyességükkel, anyagiasságukkal, alaptalan vádaskodásukkal, könyörtelenségükkel és EMBERTELENSÉGÜKKEL!

Talán feleakkora lelkük sincs, mint egy kutyának.


Nem, nem adom fel az emberiségbe vetett hitemet, akkor sem, ha még ezerszer csalódom! De pontosan tudom, mit várhatok tőlük, így nem ér váratlanul tőlük semmi. Kell valaki, akiben feltétel nélkül megbízhatom. Aki előtt önmagamat adhatom. És ez a kutya.

2010. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az a csaj nem a barátnőm
2010. máj. 29. 08:23
 15/15 Akiteki ***** válasza:
Akkor meg minek foglalkozol vele? Irigy.
2010. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!