Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vitaminok vagy természetes...

Vitaminok vagy természetes dolgok?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, ha vitamint adok a kutyának vagy ha olyan ételeket (tojás, hal, túró, növényi olaj-ezeket ajánlották) amik segítenek neki még jobb formában lenni? Példát is mondhatok mindkettőre, hogy nektek mi jött be!
2010. máj. 28. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor kell mesterséges vitaminokhoz fordulni mind a kutyáknál, mind az embereknél, amikor természetes módon valamiért nem tudjuk azt bejuttatni a szervezetbe. Ha megeszi a természetes vitaminforrásokat a kutya, akkor szerintem elég egyértelmű, hogy azokat kell adni neki. Az én kutyám mindig kap gyümölcsöt és zöldséget, mindent megeszik, mert ehhez volt szoktatva. A látása kicsit rossz, mivel már 14 éves (és nagytestű) de ezenkívül makk egészséges! Nagyon ritkán evett konzervet és soha nem kapott mesterséges vitamint.


18/L

2010. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a természetes dolgok mellett vagyok, mert azt könnyebb megemészteni és nincs mellékhatása, mint egy gyógyszernek.

Milyen vitaminra van szüksége a kutyának? Vagy csak vitaminkúrát akarsz tartani nála?

Én a listádba néhány gyümölcsöt is belevennék, biztos van kedvence a kutyusnak.

2010. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kicsit lefogytak (új táp- azóta váltottam) meg súlyosan bolhásak voltak. Szeretném hogy a szőrük is szebb legyen. Amúgy makkegészségesek. Gyümölcsöket nem nagyon eszik csak ha én mondom de amúgy szinte bármit ami egy kutyának finom lehet. Nem válogatósak.
2010. máj. 28. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én a Luposan egyik termékét ajánlom, teljesen természetes. Itt olvashatsz róla: [link]
2010. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vettem a kutyáimnak vitamint, de az orvosom azt mondta, hogy nem kell adni nekik, mert megkapják a kajájukkal. Csak akkor kell adni, ha vitaminhiánya van, ugyanúgy, mint az embereknél.
2010. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az orvosnak mondtam hogy lefogytak az új kajától, azt mondta álljak vissza a régire, de azt nem tehettem meg mert az túl rossz kaja volt. Így csak egy olcsóbb fajtát vettem, de azt is mondta hogy adjak neki vitaminokat, jobban nem fejtette ki mert másért mentünk.
2010. máj. 28. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:

vegyél nekik kutyának való Béres cseppet. Honnan tudod, ,milyen vitamin hiányzik? A zöldség, gyümölcs nagyon kis hányada szívódik fel a kutyánál. Nekik a gyomor a csont, hús megemésztésére van kitalálva első sorban.

De, ha néha húst tudsz nekik adni, az a legjobb vitamin számukra.

2010. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hűha ez a Luposan nagyon drága. :O Valami olcsóbb nincs? Nem kell hogy bio legyen.
2010. máj. 29. 18:05
 9/9 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban lehet venni csukamájolajat!

mindennap egy kicsit, 1 ek nyit (attól függ h mekkorák) adjál nekik.

Ez természetes, tele van A és E vitaminnal és még csonterősitő is, gyöngyörű lesz tőle a szőrük!

én a kölyökkutyámnak adtam egy időben ilyet.

Persze akkor adj ilyet, ha nem prémium táppal eteted őket.

2010. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!