Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó border collie kennel...

Jó border collie kennel Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már van pár ilyen kérdés, de amilyen kenneleket találtam azok nem voltak szimpatikusak, hátha ti tudtok ajánlani. Tudom hogy nagy felelősséggel jár egy ilyen kutyus és hogy iszonyúan nagy a mozgás igénye van (amúgy nekem is napi 2 órát futok). A válaszokat előre is köszönöm. Borderes gazdik véleménye, tanácsa is érdekelne.

2017. okt. 7. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen célra? Mert nem mindegy, hogy terelni, agilityzni, kiállításra vagy hobbira keresel bordert.
2017. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha a napi 2 óra futás mellé keresel kutyát, én inkább másik fajtát választanék... A bordernek agyi fárasztás is kell, meg újdonságok. A futás önmagában még nem "elég" egy bordernek.
2017. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mozgásigényről volt szó a két óra futás alatt, az pedig jó lehet egy bordernek, de csak egy éves kora után futhatsz vele, ezt vedd számításba.

Emellett valóban nagy agyi fárasztást igényel, az enyém például azt jobban is igényli mint a mozgást sokszor, bár általában kombinálom a kettőt, vagy felváltva csinálom vele.

2017. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk 3 eves border kislany van, imadjuk! 💖 Ahogy elottem irtak, agyi farasztasra is szuksege van, de mi nem sajnaljuk ra az idot. :D Ha esetleg nalatok van gyerek, nem kell aggodni, ugy tudom gyerekbarat kutyak, legalabb is ahonnan mi hoztuk a borderunket, ott nagyon baratsagosak voltak a kutyak a lanyaimmal, akik akkor 11 evesek voltak.


Egyebkent napi 2 orat futunk vele, igaz, elfaradunk, de a kutyusunkert megeri 💖 Igazi csaladcentrikus kutya, koztudottan nagyon okosak, konnyen tanulnak ☺


Sajnos kennelt nem tudok mondani, mert mi Angliaban elunk, es innen szarmazik a kutyank is.

Sok boldogsagot majd a kutyushoz, ha meglesz! 😄

2017. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
És miért "csak Magyarországon"? A sok hátránya közül legalább azt a néhány előnyét használjuk ki, hogy az EU tagjai vagyunk. Gyakorlatilag bármely EU tagállamban simán nézhetsz kutyát, és mióta Schengeni övezet vagyunk a határon sem állít meg senki.
2017. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!