Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kiskutyámnak?

Mi lehet a baja a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés
Már 1 órája liheg, remeg (azért nem egyfolytában). Már többször volt,hogy ilyen sokkos állapotba került de most nem értjük miért. Eljöttünk vendégségbe, bent maradt a szobában két kislánnyal akik rákiabáltak mert valamit elrontott náluk, és ezután lett ilyen és ezért gondoltam hogy sokkos. Aztán eszembe jutott, hogy nem rég adtam neki egy kicsit nagyobb mint körömnyi nagyságú darabot egy kókuszos golyóból. Nagyon aggódom, tudom hogy nem szabad semmi csokit adni neki, es hogy a kakao a legrosszabb de kiment a fejembol abban a pillanatban. A kutyus pici máltai, 3,5 kg.
2017. okt. 7. 21:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most éppen az ölembe "alszik" de érzem, hogy így is liheg kicsit és még mindig fura.. :(
2017. okt. 7. 21:03
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Állatorvost azonnal!!

Egyébként nem a csokival magával, hanem a kakaóvajjal van a baj.

2017. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy nem ehetnek semmit, amiben kakaó van. Esetleg cukor helyett ugye ndm xilit van benne?

Amint lehet vigyétek dokihoz!

2017. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha xilit volt a kókuszgolyóban akkor reggelig el is viheti a kutyát, de ha nem akkor nagyon súlyos májkárosodás. Ügyeletre, most!
2017. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
A lányoktól ijedhetett meg. Ez a kakaótéma kissé túl van lihegve. Az előző kutyám imádta a csokoládét, és 18 évet élt.
2017. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem ütötték meg a gyerekek ? Vagy nagyon megijedt vagy fejbevágták es lehet agyrázkódása van .

Kisgyerekkel sose szabad egyutt hagyni kiskutyát sok gyerek kinozza az állatot

2017. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem xilit nem volt benne. De most már szerintem jól van. Pihenget mellettünk és normálisan viselkedik. Csak akkor vigyem el ha liheg vagy azert elvigyem? Az a körömnyi nagyság halálos lehet??
2017. okt. 7. 21:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem olyan kisgyerekek, és csak mellettük feküdt. Ők gépeztek és a kutyus ráment a gépre, elnyomta a játékot úgyhogy kiabáltak.
2017. okt. 7. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondom h több mint valószinu bántották.

Felfogod? Xilit

2017. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen gyerekek, kislányok, és nem nem bántották, engem hívtak, higy segítsek.
2017. okt. 7. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!