Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szeretik az emberek...

Miért szeretik az emberek annyira a husky-kat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kék szemük van.
2017. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A többségük a külleme miatt.


Én személy szerint a jellemük miatt és mert tökéletesen beleillenek az életstílusomban. Rendszeresen járunk futni és scooter/3 kerekű dryland kocsival húzni. Valakinek a motorozás jelenti a kikapcsolódást, nekem pedig ez. :)

2017. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azèrt mert a vad farkas ősre emlèkezteti őket a küllemük.
2017. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%

Nagy átlagban azért, mert szép. Sok filmben szerepel, hasonlít a farkasra stb. De ez nem azt jelenti, hogy tartanák is, inkább csak így képekről csodálják. Mások meg a jelleméért vannak oda, vagy kifejezetten sportkutyát akarnak, de valljuk be, ebből van kevesebb.

Részemről nagy álmom, hogy egyszer legyen huskym, kb. 5 évesen láttam ilyen kutyát először és azóta is bele vagyok szeretve. Nyilván gyerekként engem is a külleme fogott meg, de idővel ahogy megismertem több kutyafajtát, küllemre találtam többet is, amelyek legalább ennyire tetszenének. A huskynak viszont a "belseje" is tetszik, hogy szeret mozogni, hogy van benne egy adag macska, hogy tanítani kihívás, vinném futni, túrázni, végre lenne valaki aki mozog velem. Valahogy hasonlónak érzem a személyiségüket a sajátomhoz. Konkrétan képes leszek csak ezért kertes házat venni, hogy lehessen huskym, egyébként simán elélnék panelban is. De addig sajnos még sok év van hátra, így egyelőre marad az epekedés ha valahol látok egyet :D

2017. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A husky tartók 95%-a valójában nem szereti sem a fajtát, de sokszor még a saját kutyáját sem. Legalábbis nekem az nem szeretet, hogy nem neveli, nem mozgatja kellően és nem úgy foglalkozik vele, ahogy azt igényelné. A husky-sok nagy többsége csak divatból tartja ezt a fajtát.
2017. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ramsey E. Winchester válasza:
egész kiskorom óta szerettem volna huskyt, és januárban a család úgy döntött hogy végre veszünk egyet egy megbízható tenyésztőtől. az elején leszögezném, higy nem mindnek van kék szeme, szóval nem csak ezért lehet szeretni. a miénknek gyönyörű gyanta színű szeme és vöröses sötétbarna bundája van, nekem ő például ezerszer jobban tetszik mint a kék szemű társai. nem tudom higy egy ember hogy nem szeretheti a tulajdon kutyáját, igaz, hogy néha idegesítő mikor szétrágja a cuccaink, vagy makacskodik, de éppen ezért szeretjük is. mert olyan, amilyen. semmi pénzért nem adnám oda senkinek. a huskykat épp a jellemük miatt érdemes szeretni. szeretetteljesek, félősek, sportosak, néha idegesítőek, makacsok, szökősek, de amilyen nagyok épp annyi szeretet szorult beléjük. négy lábú szőrös gyerekek. őszintén én ezért szeretem őket, arról nem tudok nyilatkozni, hogy a többi ember miért. további szép napot.
2017. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!