Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek, vagy ne vegyek?

Vegyek, vagy ne vegyek?

Figyelt kérdés
Már évek óta szeretnék saját kiskutyát. Francia bulldoról van szó. 16 éves vagyok. A szüleim beleegyeztek, hogy tartsak kutyát SAJÁT FELELŐSSÉGRE! És szeretnék is de sokkal kevesebb idő jutna mindenre. Valahol félek is de iszonyatosan szeretnék kutyust.

2017. okt. 8. 11:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
41%
Ha így állsz hozzá, akkor eleve semmilyen kutyád ne legyen. Ha eszedbe jut, hogy mire nem lesz idő stb... Mert annál amit elgondolsz még sokkal sokkal nehezebb lesz. Ha nem vagy igazi fanatikus akkor még nem kell kutya. Ha meg az lennél, akkor nem féltenéd az "elveszett időt" hanem mindennél jobban vágynál rá.
2017. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Kijavítottam magam. "Megváltoznak a mindennapjaim egy kiskutyussal. Egyébként a szüleim is besegítenek, keresztszülők is ha nyaralnánk :) úgyhogy :) Azért köszönöm a válaszokat
2017. okt. 9. 16:21
 13/26 anonim ***** válasza:
56%
De akkor miért tetted fel a kérdést, ha mindenképp akarsz kutyát?
2017. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
34%
sok a pénzed? sikerült kiválasztani a legbetegesebb fajtát. gatyád rámegy. ha ilyen jól megy 15 évesen akkor jó a francia bulldog, de én a helyedben inkább egy igazi kutyát választanék nem egy játékhörcsögöt.
2017. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
36%
TE miböl vennél? Gondolom nincs fölös félmillád ;)
2017. okt. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Megvettük. Egy vörös francia bulldog. Igaz az első este. Minden meg akar rágni :D
2017. okt. 11. 13:01
 17/26 anonim ***** válasza:
Melyik kennelből vettétek?
2017. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván szapitól. Nincs olyan tenyésztő aki egyik napról a másikra odaadná a kutyáját valakinek mert kell a gyereknek egy kutya.
2017. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Egy tenyésztőtőtől vettük. 1 szukát 4 évente fialtat. Összesen általában 2* fialnak életük során. Nem beteges hál istennek. Szerintem ugyanolyan kutya mint a többi (kivéve, hogy szobába való mint sok másik fajta.)
2017. nov. 23. 17:00
 20/26 anonim ***** válasza:
Melyik kennelből?
2017. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!