Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet négy (nagy testű - de...

Lehet négy (nagy testű - de ez mindegy) kutyát EGYFORMÁN szeretni? Mindenki azt mondja, hogy inkább csak két, legfeljebb három ebet lehet egyformán (és igazán), négyet tényleg nem lehet?

Figyelt kérdés
A kulcsszó az egyformán. Szeretni többet is lehet ez egyértelmű, de úgy igazán egyformán vajon lehet-e, vagy ennyi kuytus már túlságosan sok? Sok a "szeretni"-hez és sok a megfelelő "gondozás"-hoz, "egyenlő bánásmód"-hoz?

2017. okt. 12. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nem lehet. Nekem 3 van, egyet nagyon szeretek, egyet kicsit kevésbé és a harmadikat nem kifejezetten szeretem. Persze egyértelműen mindet szeretem és kivételezés sincs, de akkor sem tudom őket egyformán szeretni.
2017. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Miért lenne különbség kettő, vagy négy kutya szeretete között?
2017. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira talán, de egyformán nem, mert mindegyik egyéniség és más-és-más a szeretnivaló bennük.
2017. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha két kutyát tudsz egyformán szeretni, akkor akár tízet is. Nincs olyan, hogy két kutyát tud szeretni az ember ugyanolyan hőfokkal, négyet már nem. Az egyenlő bánásmód, és gondozás miért ne lenne megfelelő? Ha valaki be tud vállalni ennyi kutyát lelkiismeretes gondozás mellett, akkor mi a probléma?
2017. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák egyéniségétől függ szerintem. Mennyire passzolnak hozzád stb. Pl testvérem kutyáját, ha fejbe lőnének sem tudnám igazából szeretni, mert annyira nem illünk össze. Konkrétan minden létező tulajdonság, amit egy kutyában nem preferálok, az benne meg van :D na most ha van 3 neked való és 1 ilyen "különcöd" máris nem lehet őket egyformán szeretni, de ez kettőnél is ugyanígy lenne
2017. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!