Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem egyformán áll a füle?

Miért nem egyformán áll a füle?

Figyelt kérdés

Van egy pár hónapos keverék kölyökkutyám, nagyon szép alakos kiskutya de tényleg. Viszont kb. egy hete van az, hogy a két füle nem szimmetrikus. Az egyik teljesen lekonyul, míg a másiknak csak a hegye a kajla.


Valószínű a növéssel van összefüggésbe, meg tudom, hogy keverék kutyáról van szó, de azért javulhat még ez, egyforma lesz felnőtt korára?


2017. aug. 13. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Biztosan idővel "helyrebillen az egyensúly", kölyök kutyusoknál ez nem "természetellenes" :))) Az egyik fülben még nem elég erős a porc, ami megtartsa a fület, de adj neki egy kis időt! :)


[link]

2017. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi, erre gondoltam én is. Különben is állhat a füle bármilyen irányba, mi akkor is imádjuk!:))
2017. aug. 13. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Az én kutyámal is ez volt meglehetet volna csinalni orvosi beavatkozasal de én hagytam. Ez a szexepile :)
2017. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy utcáról befogadott keverékem van. 3-4 éves lehetett, amikor találtuk/hozzámszegődött. Már 9 éve nálunk van, s neki is ilyen a füle. Szerintem nagyon édes. :)

Ha még pici kutyáról van szó, akkor természetesen változhat, de az is lehet, hogy ilyen marad. Nem lehet ezt megjósolni.

2017. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogyis, nem bántjuk a fülét!:) Ilyennek szeretjük!!:)
2017. aug. 13. 10:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az a "pár hónapos"?

Fogzáskor nagyon sokszor előfordul, hogy billegnek a fülek. Ha megkapja a kutya a növekedéséhez elégséges ásványi anyagokat, visszaáll a fül majd.

2017. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most négy hónapos. Eddig teljesen egyforma volt, kb. egy hete áll fenn ez a dolog.
2017. aug. 13. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 11 éves snaci tacsi keverék kutyusomnak van felemás füle, sosem felejtem el hogy papámék mindig azt mondták rá jó falusi megbélyegzősként hogy a felemás fülű kutyákban nem lehet megbízni, hát tévednek.

Lehet hogy változik még mert kölyök, lehet hogy így marad, szerintem akár így akár úgy mindenképpen helyes lehet. :)

2017. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!