Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka hogy a két...

Kopasz Viktoria kérdése:

Mi lehet az oka hogy a két kutyám ősszeverekedik. Két huskym van, apja és fia, az egyik 1,5 a másik 3 éves. Eddig jól megvoltak, de most álandoan egymásnak mennek, hogy tudnám őket megbêkiteni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 08:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na akkor elmondom mi lesz a vége ha hagyod hogy lerendezék, egy időre eldől az a rangsor amit maguknak leboxolnak, de amúgy ha te vagy a vezér neked kell dönteni erről. Pár hét múlva újra kezdik majd a doki meg jól fog járni ha varrni kell valamelyik kutyát. Két tacsink volt szukák állandóan összeverekedtek hiaba játszották le a hatalmi harcot kezdődött előről és ők is tudtak csunya sebeket okozni egymásnak (mielőtt valaki beszól igen a nevelés elvolt hagyagolva én ovis voltam mikor kaptuk őket váratlanul a szüleim meg folyton dolgoztak és nem volt idejük.) Inkább heréltesd őket meg tilsd ezt a viselkedést. Most kan kutyám van mamámnak is ugyan ez a fajta kan és akárhanyszor viszem látogatóba probálgatják egymást amíg rendet nem teszek (minkét kutya megadja magát nekem persze erőszak nélkül).
2017. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Milyen tsnácsott tudnál adni,hogyan fogjak bele,ès milyen mód ami neked bevált
2017. okt. 14. 09:59
 13/13 Kerdezoke válasza:
46%

Nekünk volt egy Németjuhászunk és egy Németjuhász - Husky keverékünk. Nekik is megvolt ez a harc a vezérszerepért kettőjük közt. Semmi olyan nem lesz majd hogy átveszik feletted az uralmat, dehogyis. Halál se lesz.

Mi volt hogy 1x megpróbáltuk szétszedni őket de nem volt jó ötlet, majdnem baleset lett.

Miután ez az egész lezajlott, betartották amit bekellett egymás között és elvoltak. Kész.

2017. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!