Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Josera Lamb & Rice kutyatáp...

A Josera Lamb & Rice kutyatáp hipoallergén? Adható csirkeallergiás kutyának? Esetleg vélemény róla?

Figyelt kérdés
Illetve az is érdekelne hogy mekkorák a tápszemek, mert csak 9kg a kutyám.

2017. okt. 13. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Apró szemű, és nincs benne csirke. Itt vannak vélemények is:


[link]

2017. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk baromfizsír van rajta papíron, mindenesetre nálunk nem zavart be. Szintén csirkeallergiás kutya kapta.
2017. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem akkor meg is rendelem. Én is a csirkezsír miatt kérdeztem, illetve azért mert pl a Petissimon nincs kint nála a "hipoallergén" jelzés, de a csirkementes igen. A Britnél meg kint van és az is bárányos-rizses + csirkezsírt tartalmaz.
2017. okt. 13. 17:45
 4/10 A kérdező kommentje:

Összetétel: Bárányhúsliszt 25,0 %; Rizs 25,0 %; Teljes kiőrlésű kukorica; Répapép; Baromfizsír; Borsó keményítő; Élesztő; Kukoricaglutén; Ásványi anyagok; Szentjánoskenyérliszt.


Talán a kukorica miatt nincs hipoallergénnek minősítve?

2017. okt. 13. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ma érkezett meg a rendelésem a tápfutártól, először rendeltem csirkeallergia gyanús kutyáknak, hát kíváncsi leszek rá, de eddig imádják és gond nélkül elfogadták ahogy keverve kaptak az előző tápjukkal.
2017. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :) esetleg a tápszemeket le tudnád mérni nekem?
2017. okt. 13. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon,megmértem neked.1cm az átmérője és lapos 0,5cm a vastagság. :)Jó táp,szereti a Goldim.
2017. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Képet kérsz róla?:)
2017. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok érte, köszönöm itt is :)
2017. okt. 13. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. A legtöbb csirkeallergiás kutya ak magára a fehérjére mutat allergiás tüneteket (ami logikus, hiszen az allergiás reakciót fehérjék váltják ki, a zsír elvileg nem allergén). Ezek a kutyák nem mutatnak tünete a baromfizsír tartalmú tápokra.

Az én kutyám viszont nem bírja :( Joserát is kapott már, meg más olyan tápokat, amikben csak baromfizsír volt. Amikor ezekkel etettük, pár napon belül jött a lábragás, eszevezett vakarózás, bőr elfeketetése.

Most már évek óta a teljesen baromfimentes Farmina Sensible Fish tápot eszi (20 kg = 17e HUF). Ez nagyon jó minőségű cucc, a kutya is imadja (néha megunja, ilyenkor pár napig főzök neki), s nincsenek is mellette allergiás tünetei.

2017. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!