Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám oldalában egy borsó...

A kutyám oldalában egy borsó méretű kőkemény csomó található. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
jövőhéten viszem állatorvoshoz a kutya oldalbordáján található. Nem tudom pontosan, hogy fáj e neki ha igen nem annyira mert ha nagyon fájna akkor ha megnyomom nyüszítene. Kérlek ne írjatok olyat, hogy nem vagyunk távgyógyítok írtam hogy viszem dokihoz. Még annyi hogy a kedélyállapota nem változott van étvágya is , játékos stb... Most csak arra vagyok kiváncsi hogy ti találkoztatok e ilyennel , mi lehet ez ? sérv stb..? van okom az aggodalomra? Köszi! Kutyám ha ez számít német juhászkutya és januárban lesz 5 éves.
2017. okt. 13. 18:19
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és injekciót nem kapott mostanában!
2017. okt. 13. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Csonton van? Szerintem a sérv kizárt. Az nagyobb, és bordán kizárt. Lehet zsírcsomó, daganat, tályog. Tudom, hogy unalmas, de csak orvos fog biztosat mondani.
2017. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanilyen van, dokinál is voltunk vele. Azt mondta, hogy valószínűleg sokszor beüthette, es azert van, de nem fog elmúlni. Azóta is ott van kb 1 éve.
2017. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és hogyan lehet eltávolíttatni ? ha pl zsírcsomó akkor azt ?
2017. okt. 14. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:

A zsírcsomót pl nem érdemes, a tályogot felnyitják, kitakarítják belülről, fertőtlenítés, stb., majd gyógyulás. Ha viszont daganat, akkor már sokkal komolyabb dolgokra van szükség - nyilván ezért is fontos, hogy első ízben felmérje az orvos, hogy mi ez, és mitől van.

Egyébként lehet, hogy csak beütötte, és be van dagadva, azzal járnál a legjobban talán, de azt viszont éreznéd, hogy melegebb, stb., így - sajnos - arra elég kicsi az esély.

2017. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!