Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb herém mögött kitapintot...

A jobb herém mögött kitapintottam 2 borsó méretű csomót, mik lehetnek azok?

Figyelt kérdés
Nem a herémen hanem mögötte, kicsivel jobbra tapintottam ki és elképzelésem sincs mi lehet. Ijedségembe persze elkezdtem keresni a rosszabbnál rosszabb betegségeket, de se a prosztatarákra nem illik a leírás se a hererákra, meg úgy igazából semmire sem..

2016. okt. 11. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ezt fölösleges volt ide kiírni. Sok ostoba fog mondani sok baromságot! menj el minél hamarabb orvoshoz, mert tényleg bármi lehet! Lehet csak egy begyulladt szőrtüsző, de akár daganat is! Mindenképp lássa orvos!
2016. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
No, látod. Az elsőt már meg is kaptad. Az írója azt hiszi magáról csak ő az ász, a többiek meg marhaságot válaszolnak.
2016. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el urulógushoz. Nekem is volt hasonló 16 évesen, totál beparáztam, aztán a doki megnyugtatott, hogy semmi nincs és lehet, hogy a laza alsó okozta (boxert hordok).
2016. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Danagat semmiképpen sem, az nem ott van. :) Ez szerintem maximum ciszta. :)
2016. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!