Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ma este megfürdetem a...

Ha ma este megfürdetem a kutyámat, elég lesz ha csak áttörlöm törcsivel és nem szárítom meg hajszárítóval? Nem fog megfázni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 09:11
 1/6 Ákos Bánhegyesi válasza:
10%
Hát, ha a kutya a kertben él akkor meg mielőtt lemegy a nap engedd ki akkor biztos gyorsabban szárad meg!
2017. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a szőre, kinti vagy benti? Nekem amúgy nagyszőrü bentim van, de ilyenkor már nem fürdetjük mert sétálni kell, vizes bundával meg megfázna.
2017. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya benti, akkor nem fog megfázni. Ha kinti, akkor nem kéne úgy kiengedni.

Nem tudom miért akarod fürdetni, de ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, és ki akarod utána engedni, akkor a helyedben dél körül fürdetném. Ma, és holnap még viszonylag meleg lesz kint, 24 fokot ígérnek, kora délután talán még meg tud napozás közben száradni anélkül, hogy megfázna.

2017. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én már száraz sampont használok a kutyumnak.
2017. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszúszőrű a kutyád akkor kizárt, hogy hajszárító nélkül meg tudd szárítani.
2017. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha benti kutya, és elég meleg a lakásban, akkor jó így.

Ha kinti, akkor ne fürdesd meg most már, este-éjjel-reggel már hideg van.

Vagy ha mégis, akkor a legmelegebb napos órákban fürdesd, és szárítsd meg hajszárítóval is alaposan.

2017. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!