Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házban élők! Ti sétálta...

Kertes házban élők! Ti sétáltattok?

Figyelt kérdés
Akik kertes házban élnek azoktól kérdezném ti sétáltattok kutyit? Ha igen milyen fajta a kutyi?

2017. okt. 16. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
14%
Nem. Nagy az udvar, kifutja magát játszás közben.
2017. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk foxink van, és sétálnék vele, de nem szeret. Illetve imád elindulni, de aztán csak fel-alá akar rohangálni a saját utcánkban, tovább menni nem hajlandó. Amúgy kinti-benti kutya, leginkább apukám mellett a kanapén imád ücsörögni.
2017. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Persze, igyekszem minden nap olyan másfél órát. Labrador retriever, most tíz éves.
2017. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen, csak kevesebbet, mint amikor még egy társasház 3. emeletén laktunk. Reggel eljön velem friss kiflit venni, ez kb 15 perc. Délután futtató, játék más kutyákkal. Nyáron ez nincs, helyette esti séta, 45 perc, 1 óra.
2017. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
33%
#1-es vagyok. Nekem is kinti-benti Jack Russell keverék. Azért nem tudod sétáltatni, mert fiatal korában nem lett megtanitva. Most sem késő, csak valószínűleg nehezebb lesz.
2017. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Most nem kertes házban élek, de amikor ott éltem, akkor is sétáltattam minden nap.
2017. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
#2 vagyok. Használt kutya volt szegényke, két évesen került hozzánk, miután az előző gazdája kivitte a város melleti erdőbe és ott hagyta. Valószínűleg ezért nem szeret eltávolodni a háztól. Fél, hogy megint magára marad. Pedig imádjuk, sosem hagynánk el.
2017. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 piriiiii ***** válasza:
88%

Igen, még szép. Van otthon nagy kert, két másik kutya, kilát az udvarból, de azért ez sem elég. Kell neki több inger.

Mudi a kutya, jövőhétfőn mindenki az ő harmadik születésnapját ünnepli azzal, hogy nem megy dolgozni/iskolába. ♥

2017. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Naná hogy! Csak nem naponta háromszor, mint régen, mikor lakásban volt kutya, hanem egyszer. Két skót juhász.
2017. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Dejó köszi a sok választ.

Engem sokan megszóltak hogy kertes házban lakunk, minek sétáltatom...

8 éves Beagle. Imád sétálni csak ritkán lett hordva. Újabban egyre többször viszem, ma is voltunk, holnap is megyünk. Eleinte szüleim nem engedték, csak nagyon nagyon ritkán.

2017. okt. 16. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!