Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköt tanítsak a...

Milyen trükköt tanítsak a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Aszt szertném kérdezni mit tanítsak még a Máltai Kutyusomnak (vn egy Hosszú szörü csivava de azt nem lehet tanítani 😅) Már mennek az alapok ..pl:ül,fekszik,hempereg,ugrik a hátamon ,nyakamon, és agility-zni is tud, most tanitom a Betakatozik-ot. Suliba vagyok 2-3 ig. Emellet még vannak sok állatink....Milyen trükköt tudna megtanulni , ami belefér az idönkbe?


14/L



2017. okt. 22. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A csivavát is lehetne tanítani, csak neked nem megy. Inkább rá kéne koncentrálni, mert a máltai már sokat tud.
2017. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ö 4 éves...elentünk nyáron nyararalni es nagyszüleimnél hagytuk öket (pont mint tavaj és azelöt) ...akkor Depreszioba esset és Tüdögyuladása volt...A Város legjobb orvosázoh jártunk...es most oda jutotunk hogy epegyuladása lett. Most diétán van ...de még most sincs jól ....ött nem szeretném tanitani🙂örülök ha itt lehet velem még😶😑🙂🙃😓🙃
2017. okt. 22. 14:26
 3/8 A kérdező kommentje:
*azelőtt
2017. okt. 22. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól még ő is élvezné a tanulást. Mellesleg az, hogy 4 éves nem jelent semmit.
2017. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom csak ugy írtam az évet...nem, nem élvezné . Egész nap fekszik ha rajta múlik. Fáj mindene és Reszked....

De viszem naponta 2x 3x mozogni (sétalni) . Nem akkarom még tanulásal terhelni . Csak lenne már jól...

2017. okt. 22. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Én most ezzel próbálkozom:

[link]

Szerintem nagyon érdekes és garantáltan ad feladatot nagyon sokáig.

2017. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm !😄😄
2017. okt. 22. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!