Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szedjem ki én a varratokat?

Szedjem ki én a varratokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeptember 26.-án ivartalanították a kan kutyámat.Az állatorvos azt mondta hogy felfog szívodni de még azóta sem szívodott fel.

Mennyi idő a felszívódás?


Ki szeretném szedni a varratokat.Megvárom még elalszik körömvágó ollóval elvágom a csomónál és csipeszel kihuzom hogy ne kerüljön a bőr alá a külső varrat rész.

Ha így csinálom jó lesz?

Ki szeretném szedni nehogy elfertőződjőn.


2017. okt. 22. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kiszedheted. Nálunk is azt mondták, majd magától kiesik, de nekünk is magunknak kellett kihúzogatni a cérnákat.
2017. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként jó a módszer amit leírtál, lényeg, óvatosan szedegesd ki. Egy hónap alatt már száz százalék, hogy összeforrt a seb.
2017. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Én visszavinném az orvoshoz, hogy ő szedje ki.
2017. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiszedheted nyugodtan. Én a macskámnak szedtem ki így, észre sem vette. :)
2017. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kan kutyámat vissza kellett vinni varratszedésre 10 nap múlva. És még a dokinak is meggyűlt a baja a varratok kivágásával, mert "azon a részen" összevissza gyűrődött a bőre a varrás miatt. Az orvos azt mondta, hogy ez mindig ilyen a kanoknál. Nekünk azt mondták, hogy nagyon sok idő, mire felszívódnak a varratok, ezért szokták inkább kiszedni őket.
2017. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!