Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan alakuljon ki az a...

Hogyan alakuljon ki az a Kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most a ,,Kutya suttogókhoz" írók!

Hogyan alakuljon ki köztem es kutyáim közt az a különleges kapcsolat mint ahogy a mondás szerint ,,Ló és lovasa közöti kapcsolat" ? Az a bizalom, kötödés...? (nem kérek negativ kommenteket kérem😔😋😓)



2017. okt. 22. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
idő kérdése. sokat kell vele játszanod. labda dobálás, simogatás, jutalom falatok. ül-marad parancsokat megtanítani utána mindig fent tartani a kapcsolatot egyrészt, hogy ne unatkozzon.. kutya iskolába én nem vittem. nekem egy mopszom van, ezeken kívül még sétálni szoktam vele ennyi
2017. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. Ez mind megvan 😄😄😄😄
2017. okt. 22. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez elsősorban azon múlik, hogy te milyen habitusú vagy, mennyire tudsz a kutyád igényeihez igazodni, mennyire tudod őt magadra formálni, érzékenyíteni és mennyire érted a kutyád működését, kommunikációját, gondolkodását, stb. Van, aki sosem fog tudni kialakítani jó kapcsolatot a kutyáival, mert nem olyan habitusú ember. A kutyázás azért igényel egy magasabb intelligencia szintet és széles érrzelmi skálát. Van, akinek sok évi kemény munkájába kerül kutyaiskolával is. És van, aki eleve olyan személyiség, olyan jó ráérzése van, hogy különösebb munka nélkül is kialakul egy igazán jó kapcsolata a kutyáival.


Ami sokat segít, az a következetes, tudatos nevelés és a közös kemény munka.

2017. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En se vinném kutyaiskolába a kutyám.

Ithonn nagyon rövid idö allat megtanul bármit! Szerintem mi jó páros vagyunk csak akkarnám tudni hogy ez a kötelék lehet-e mégszorosabb.🙂

2017. okt. 22. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Bárhol, bármikor le tudod hívni nyúlról, macskáról? Bármikor fel tudod venni a figyelmét és meg is tudod tartani? Elegendők a finom jelzések az irányítására? Rá van hangolódva a te hangulatodra?
2017. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárhol, bármikor le tudod hívni nyúlról, macskáról? Bármikor fel tudod venni a figyelmét és meg is tudod tartani? Elegendők a finom jelzések az irányítására? Rá van hangolódva a te hangulatodra
2017. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen!

pedig ,,Nagyon" szerereri az állatokat, de igen

2017. okt. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!